1 تصویر

درباره این فایل

سورس پروژه اندروید Memory که بطور رایگان برای کاربران شاپ دروید قرار گرفته است.این پروژه بدین صورت عمل میکند که لیستی از تصاویر نمایش داده میشود و کاربر میبایستی ابتدا آنها را بخاطر بسپارد و بعد بازی شروع میشود.

بعد اینکه بازی شروع شد باید چیکار کنیم؟

تصاویر در زیر دکمه ها مخفی میشوند و کاربر باید تصاویر را تشخیص داده تا بتوانند بازی را به اتمام برساند.


1 کاربر پسند دیده استبازخورد کاربر

Create an account or sign in to leave a review

You need to be a member in order to leave a review

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری

هیچ نقدی برای نمایش وجود ندارد.

 • بیشترین دانلودها

  هفته

  1. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      8   0
  2. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      6   0
  3. رایگان

  4. رایگان

  5. رایگان

   توسط Amir2115
      2   0

  ماه

  1. رایگان

  2. رایگان

   توسط Amir2115
      20   0
  3. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      10   0
  4. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      9   0
  5. رایگان

   توسط Amir2115
      5   0

  سال گذشته

  1. رایگان

  2. 50٬000 ریال

   توسط Omid Zakeri
      0   85   0
  3. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      72   0
  4. رایگان

  5. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      31   0

  تمام زمان

  1. رایگان

  2. 50٬000 ریال

   توسط Omid Zakeri
      0   85   0
  3. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      72   0
  4. رایگان

  5. رایگان

   توسط Omid Zakeri
      31   0
 • مطالب مشابه

  • توسط amoo
   پست ویرایش شد،
   تبلیغ فقط در امضا میباشد و از ارسال پست تبلیغاتی خودداری نمایید
    
    
  • توسط Majid Ebrahimi
   چون مشکل بسیاری از دوستان چگونگی استفاده از شیرید پریفرنس است در این اموزش به آن خواهیم پرداخت.
   ابتدا کد های برنامه :
   SharedPreferencesExampleActivity.java
   public class SharedPreferencesExampleActivity extends Activity { /** Called when the activity is first created. */ SharedPreferences settings; @Override public void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.main); try { //our edit text/text box where the name will be entered final EditText name_edit_text = (EditText) this.findViewById(R.id.NameTxt); //getSharedPreferences() – Use this if you need multiple preferences files identified by name, //which you specify with the first parameter. //our preference name will be codeofaninja_shared_pref settings = getSharedPreferences(“codeofaninja_shared_pref”, 0); View.OnClickListener handler = new View.OnClickListener(){ public void onClick(View v) { switch (v.getId()) { case R.id.SaveBtn: //get entered value and set to a variable String name_input = name_edit_text.getText().toString(); //empty edit text field name_edit_text.setText(“”); //SAVE shared pref value SharedPreferences.Editor editor = settings.edit(); editor.putString(“name”, name_input); editor.commit(); //show button after saving Toast.makeText(SharedPreferencesExampleActivity.this, “You entered: “ + name_input, Toast.LENGTH_SHORT) .show(); break; case R.id.ShowSavedBtn: //RETRIEVE/load the saved shared pref value String name = settings.getString(“name”, null); Toast.makeText(SharedPreferencesExampleActivity.this, “Saved Name is: “ + name, Toast.LENGTH_LONG) .show(); break; } } }; //we will set the listeners findViewById(R.id.SaveBtn).setOnClickListener(handler); findViewById(R.id.ShowSavedBtn).setOnClickListener(handler); }catch(Exception e){ Log.e(“SharedPreferences Example”, e.toString()); } } }  
   main.xml:
   <?xml version=“1.0″ encoding=“utf-8″?> android:orientation=“vertical” android:layout_width=“fill_parent” android:layout_height=“fill_parent” > android:layout_width=“198dp” android:layout_height=“50sp” android:text=“” android:id=“@+id/NameTxt” android:singleLine=“true”> android:id=“@+id/SaveBtn” android:layout_width=“198dp” android:layout_height=“wrap_content” android:text=“Save Name” > android:id=“@+id/ShowSavedBtn” android:layout_width=“198dp” android:layout_height=“wrap_content” android:layout_alignRight=“@+id/SaveBtn” android:text=“Show Saved Name” >  
   کدها به خودی خود واضح هستند اما همانطور که می بینید مقدار ار ادیت تکست گرفته می شود و با شیرید پریفرنس ذخیره می شود.اما توجه داشته باشید بدون این کد editor.commit() کار ناتمام می ماند و مقدار ذخیره نمی شود.
   تصاویر:    
  • توسط shafaatib
   آموزش گام به گام اندروید - قسمت سوم
   راه اندازی محیط برنامه نویسی
    

   ابتدا لازم است بدانید برنامه نویسی نرم افزار های اندروید را با هر کدام از سیستم عامل های زیر می توانید شروع کنید که ممکن است این مسئله باعث خوشحالی شما شود چرا که به احتمال زیاد نیازی نخواهد بود تا سیستم عامل خود را تغییر دهید
   Microsoft Windows XP یا نسخه های بعد از آن.
     Mac OS X 10.5.8 یا نسخه های بعد از آن که از تراشه Intel استفاده می کنند.
     Linux همراه با کتابخانه GNU C 2.7 یا بالاتر از آن.
     نکته ی دوم این است که خوشبختانه تمام ابزارهای مورد نیاز برای توسعه و برنامه نویسی نرم افزار های اندروید بصورت رایگان در دسترس است و شما می توانید آن ها را از وب دریافت کنید. در زیر لیست نرم افزار هایی را که برای برنامه نویسی اندروید به آن ها نیاز است آورده شده است.
    
   Java JDK5 یا نسخه های بالاتر Android SDK Java Runtime Environment (JRE) 6 Android Studio Eclipse IDE for Java Developers (optional) Android Development Tools (ADT) Eclipse Plug-in (optional)
     بعضی از موارد بالا اختیاری هستند و اگر از سیستم عامل های خانواده ی windows استفاده می کنید، راه اندازی محیط برنامه نویسی برای شما آسان تر می شود چرا که نصب بیشتر آن ها لازم نخواهد بود. حال اجازه دهید به ادامه ی نحوه ی راه اندازیِ محیط مورد نیاز برای برنامه نویسی اندروید بپردازیم.
   ]
   راه اندازی کیت توسعه جاوا (JDK)
    
   شما می توانید آخرین نسخه از جاوا JDK را از سایت جاوا دانلود کنید: Java SE Downloads. و نیز توجه داشته باشید که به دلیل تحریم بودن ما، دانلود با فیلتر شکن امکان پذیر خواهد بود. سپس دستورالعمل نصب JDK را در میان فایل های دانلود شده پیدا کرده و برای نصب و راه اندازی JDK دنبال کنید. در نهایت شما باید PATH و JAVA_HOME که متغییر های محلی هستند را برای مشخص کردن مسیری که شامل java و javac است را تنظیم کنید.
   اگر شما در حال استفاده از Windows هستید و JDK را در مسیر C:\jdk1.6.0_15 نصب کرده اید لازم است خط های زیر را در فایل C:\autoexec.bat قرار دهید.
    
   set PATH=C:\jdk1.7.0_75\bin;%PATH% set JAVA_HOME=C:\jdk1.7.0_75   البته به جای این کار می توانید با راست کلیک کردن روی My Computer, مسیر 
   Properties->Advanced system settings->Environment Variables را انتخاب کنید و دو متغییر PATH و JAVA_HOME را همراه با مقادیرشان بیفزایید و سرانجام روی دکمه ی OK کلیک کنید.
   در Linux اگر SDK در مسیر /usr/local/jdk1.6.0_15 نصب شده است و شما از C shell استفاده می کنید می توانید دو خط زیر را در فایل cshrc. قرار دهید.
    
   setenv PATH /usr/local/jdk1.7.0_75/bin:$PATH setenv JAVA_HOME /usr/local/jdk1.7.0_75   البته چنان چه از یک محیط توسعه ی یکپارچه (IDE)، مانند Eclips استفاده می کنید خود آن بصورت اتوماتیک محل جاوا را پیدا خواهد کرد.
    
   محیط های یکپارچه توسعه اندروید
    
   فن آوری های پیچیده و زیادی به منظور توسعه و برنامه نوبسی نرم افزار های اندروید وجود دارد و فن آوری هایی که برای ما آشنا هستند و ما را قادر به برنامه نویسی نرم افزار های اندروید می سازند عمدتا با استفاده از ابزارهای زیر حاصل می شوند. ما در مباحث اموزشی  از Eclipse IDE استفاده کرده ایم.
   Android Studio Eclipse IDE  
  • توسط Farzad Sarseifi
   یکی از راه های جلو گیری از کرش کردن برنامه استفاده از دستور Try….Catch هستش
   try {
   دستوراتی که درست اجرا میشوند در این قسمت نوشته میشوند
   } catch (MalformedURLException e) {
   یک پیغام برای کاربر اینجا بزار همین
   خالی هم باشه کاری نمی کنه
   }
    
    
    
  • توسط Farzad Sarseifi
   [align=center]http://www.jamesdevondevelopment.com/wp-content/uploads/2012/07/no-bugs.png[/img]
   [/align]
   تاریخچه کلمه دیباگ:
   واژه باگ و دیباگ کردن صفتی است که دریاسالار خانم گریس هوپر در سال 1940 بکار برد . (بد نیست بدانیم که ایشان در حیطه خود یک پیشگام بود . وی افسر نیروی دریایی ایالات متحده و متخصص کامپیوتر ؛ اولین برنامه های خاص کامپیوترهاروارد مارک یک را ایجاد کرد و اولین کامپایلر برای برنامه نویسی این کامپیوتر را ، توسعه داد.
   به پاس خدمات گسترده این بانو ؛ کشتی جنگی USS Hopper DDG-70 بنام ایشان نامگذاری شد .)
   در زمانی که وی مشغول کار برروی کامپیوتر مارک 2 در دانشگاه هاروارد بود همکارانش یک حشره را که بین یک رله قرار گرفته بود یافتند که مانع انجام صحیح عملیات میشد . بموجب این عملکرد ، اعلام شد که آنها سیستم را دیباگ کردند که سر منشاء وجودی این واژه شد .
   Debugging در سالهای بعد بعنوان متدی برای پیشبرد عملیات یافتن و کاهش دادن شمار باگ ها یا نقص ها در برنامه های کامپیوتری و یا در قطعات الکترونیکی سخت افزاری مورد استفاده قرار گرفت.
   عملیات دیباگ کردن زمانی بشکلی حاد نمایان میشود که گونه های مختلفی از زیرسیستم ها در کنار هم قرار گرفته و جفت شوند ؛ در این وضعیت تغییر در یکی باعث بوجود آمدن باگ هایی در دیگر سیستم ها میشود .
   [align=center][/align]
   پروسه دیباگینگ:
   دنبال کردن جملاتی در برنامه که اشاره بر روند اجرایی آن دارد جهت اطمینان از عملکرد صحیح کل برنامه .
   اولین قدم در دیباگینگ غالبا تلاش برای بازسازی خطا است که معمولا کار ساده ای نیست . بطور مثال در مورد پردازش موازی ویا خطا های نرم افزاری غیر متعارف . پس از باز سازی خطا ؛ ورودی برنامه باید ساده بشود تا باعث ساده سازی عملیات دیباگ گردد. برای مثال یک باگ کامپایلری باعث کرش (Crash) شدن کامپیوتر میشود که معمولا این اتفاق در یک برنامه بسیار بزرگ اتفاق می افتد. اگرچه بعد از ساده سازی مشاهده میشود که تنها چند خط مسول این عملکرد غلط هستند.
   این نوع ساده سازی در واژه بعنوان تقسیم و غلبه بیان میشود.
   برنامه نویس بخشهایی از حالتهای تست را که برای دیباگ در برنامه قرار داده شده برمیدارد تا متوجه خطای دقیق در برنامه بشود .پس از این قسمت برنامه نویس میتواند از Debugger برای امتحان حالتهای برنامه استفاده کند . تا متوجه مقادیر در Call Stack بشود.
   ابزار های دیباگ :
   دیباگر Debugger یک ابزار نرم افزاری است که به برنامه نویس اجازه بررسی لحظه به لحظه اجرای برنامه را میدهد و برنامه نویس را قادر میسازد تا توقف ؛ شروع مجدد ؛ نقطه توقف در خطوط برنامه و تغییر مقادیر را در حافظه مشاهده کند .
   واژه دیباگر میتواند بدین صورت در نظر گرفته شود که شخصی که در حال انجام عملیات دیباگ است .
   الان که با مفعوم کلی دیباگ کردن اشنا شده اید قصد داریم نحوه استفاده از دیباگ کد در محیط اکلیپس را بیان کنیم، چون به مشکل بزرگی برای دوستانی که تازه برنامه نویسی را شروع کرده اند تبدیل شده است بطوری که هربار برنامه ای را مینویسند به صرف اینکه خطای گرامری ندارد تصور میکنند برنامه شان درست است و مشکل از محیط نرم افزار  است که خطا میده یا اینکه همش در انجمن های مختلف سوال های گوناگون را مطرح میکنند.اگر این برنامه نویس فقط  یکبار با مفهوم دیباگ آشنا باشد میتواند مشکل خود را در عرض فقط چند دقیق حل کند.
   مراحل زیر را اگر بدین صورت انجام  دهید براحتی کدتان را دیباگ خواهید کرد :
   1-ابتدا کنار کدها سمت چپ کلیک راست کنید تا یک Breakpoint ایجاد شود .
   [align=center][/align]
   2-سپس در مرحله بعد.روی پروژه خود راست کلیک و گزینه Debug As ->Android Application را انتخاب کنید.
   3-در صورتی که به کد مربوطه که Breakpoint قرار داده بودیم رسیدیم،وارد تب Debug در اکلیپس میشویم .
   [align=center][/align]
   آنچنان که در تصویر بالا ملاحضه می فرمایید.کد مربوطه با رنگ سبز انتخاب شده است،حالا برای اینکه خط به خط جلو برویم باید کلید F6 را فشار دهیم. اگر خطایی داشت از کد بیرون خواهد رفت،پس متوجه خواهید شد مشکل کارتون کجاس.
   برای اینکه بتوانید یک Breakpoint جلو بروید باید F8 را فشار دهید.
   یکی دیگر از امکانات خوب دیباگ در اکلیپس بخش Variable میباشد که اگر به تصویر بالا توجه نمایید تب variable را مشاهده خواهید نمود کار این ابزار این میباشد که در هر لحظه محتوای همه متغیر ها،کلاس و ... را به ما نمایش میدهد.
   بهتره که برای هندل کردن خطای کدهاتون از دستور try بدین صورت استفاده نمایید :
   کد:
   try {                //دستوراتی که قرار است اجرا شود            } catch (Exception e) {                // TODO: handle exception            }   برای آشنایی بیشتر میتوانید به منابع زیر رجوع کنید :
   http://www.vogella.com/articles/EclipseDebugging/article.html   http://www.ibm.com/developerworks/library/os-ecbug/   منبع تاریخچه دیباگ : ویکی پدیا