r.miri19

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  10
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 Neutral

درباره r.miri19

 • درجه
  Member
 1. نه نیست خوابیدن
 2. کسی نیست؟چیزی به ما بگه؟ اگه منیع خارجی هم باشه حله
 3. سلام من می خواستم یه متنی رو از سرور به موبایل کاربران بفرستم البته واسه هر کاربر متن فرق می کنه.که این متن هر وقت یک خبر جدید داخل دیتابیس گذاشته شد از طریق php بفرستم. اما نمی خواهم که از طریق موبایل همش از دیتا بیس کوئری بگیرم، به سرور فشار می آید. می خوام مثل parse هر وقت که دیتابیس تغییر کرد ، هوشمند اجرا بشه و به موبایل ها فرستاده بشه. آیا چنین کاری می شه کرد؟
 4. کجای سایت برای api کمتر از 17 است؟می شه لینکشو یزارید؟ممنونم
 5. یعنی با لایبری ساپورت نمیشه؟ آخه من مثالی از سایت http://www.androidhive.info/2013/11/android-working-with-action-bar/ دارم و می خوام اینو ادیت کنم و در نرم افزارام ازش استفاده کنم. اما می ترسم که توی ورژن های پایین کاراییشو از دست بده. آیا این مثال خوبه؟
 6. سلام من گیج شدم، نمی دونم که برای استفاده از اکشن بار از کدام لایبری استفاده کنم؟ کدام بهتره؟
 7. منم چنین مشکلی دارم؟ getWindow().getDecorView().setLayoutDirection(View.LAYOUT_DIRECTION_RTL); با این کد برای api 17 به بعد کار می کنه . اما برای پایین تر ها چی؟
 8. یعنی من بیس نرم افزار را روی 2.33 بذازم؟ این طوری که فارسی رو هم ساپورت نمی کنه؟
 9. 7 سوال دیگر نیز دارم [rtl]1- این کلاس support چیست؟ من جاهایی دیدم که مثلا گرید ویو حداقل API 14 می خواهد ویا search 11 می خواهد .از کجابفهمیم که کدام API کدامکد و با ویجت را پشتیبانی نمی کند و از کدام support استفاده کنیم؟ اگه می شود یه مثالی از نحوه استفاده آن را بگویید.[/rtl] [rtl]2- در ایران از کدامورژن از اندروید ها بیشتر استفاده می شود؟ من نفهمیدم که با کدام ورژن برنامه نویسی کنم و حداقل API را رو چند بنویسم.[/rtl] [rtl]3- کدام API فارسی رو ساپورت نمی کند و راه حل چیست؟[/rtl] [rtl]4- از کجا بفهمیم کهالان روی چه API نرمافزار اجرا شده است؟[/rtl] [rtl]5- بهترین راه آپدیت نرم افزار چیست؟ آیا کاربر نرم افزار را حذف کند و دوباره نصب کند و یا راه حل دیگر است؟ آیا به کاربر هشدار بدهم که نرم افراز جدید انتشار پیدا کرده است و بگم دانلود کنه و حذف کنه یا راه حلی دیگر است.مثلا یک لودینگ بذارم و فایل رو دانلود کنم و کد های جدید و دیتا بیس را جاگیزینکنم ؟آبا چنین روشی است؟ آیا می شود که کاربر را هشدار بدهیم و بعد جایگزین کنیم و نرم افزار را ریستار کنیم؟[/rtl] [rtl]6- از کجا بفهم کهنرم افزار الان چقدر رم و باتری و cpu مصرفمی کند، یه ابزاری شبیه task maneger ویندوز نیست؟[/rtl]
 10. [rtl]با سلام[/rtl] [rtl]من تازه شروع به یاد گرفتن اندروید کرده ام، محیطبرنامه نویسی من اکلیپس است.[/rtl] [rtl] یه چندسوالی در مورد شبیه ساز دارم و دیگر گزینه ها ،لطفا اساتید کمک کنید.[/rtl] [rtl]1- این API چیست و ورژناندروید چیست و نام ها(kit kat و دونالت و . . .) چیست؟ آیا رابطه منطقی دارند؟api ها یکی یکی بالا می روند ؟ ورژن ها چی ؟[/rtl] [rtl]2- از کجا بفهمیم کدام گوشی کدام API ، کدام ورژن را ساپورت می کند؟[/rtl] [rtl]3- به نظر شما با چه ورژنی و چهapi کد بنویسیم که روی اکثر گوشی هااجرا بشود،مردم ایران بیشتر از چه گوشی هایی و چه api و چه ورژنی استفاده می کنند؟ ( من در حال حاضرکتاب مرجع کاربردی برنامه نویسی اندروید که مترجم آقای آرمان اسد سنگابی است رو می خونم که اندروی 4.4 kitkat رو درس میدهد)[/rtl] [rtl]4- این شبیه سازی که من ساختم ، خیلیکنده، از چه تنظیماتی (ram.cpu.hard و . . . ) استفاده کنم که مثل دستگاه واقعی بشود (لطفا اگر می شودیک کانفیگ بگویید که من با آن شبیه ساز را درست کنم که روان باشد)[/rtl] [rtl]5- در شبیه ساز از کجا متوجه بشویم کهدستگاه شبیه سازی شده وبیره می زند(مثال: در کدها ما notification را با ویبره داریم اما دردستگاه شبیه سازی شده چیزی نشان داده نمی شود ، همچنین انگار شبیه ساز صدا ندارد)[/rtl] [rtl]6- از کجا بفهمیم که شتاب سنج بر رویشبیه ساز است؟ و همچنین شبیه ساز قطب نما و برعکس.[/rtl] [rtl]7- چطور می شود یک فایل از رویکامپیوتر بر روی شبیه ساز ریخت و برعکس.[/rtl] [rtl]8- وقتی برنامه بر روی دستگاه شبیهساز نصب شد ، چطور می شود به روت فایل ها و نرم افزار رفت (مثلا عکس هایی که در پوشه drawable است کجای گوشی هستند)و همچنین این فایل دیتا بیس که مثلا در کد تولیدمی کنیم در کجای هارد گوشی است.[/rtl] [rtl]9- چطور می شود نرم افزار را همزمانبر روی 3 تا گوشی مثلا یکی سایز صفحه بزرگ باشد یکی کوچک و یکی متوسط( من شنیدم کهگوگل یک نرم افزار داره که همزمان می شود بر روی 3 ، 4 تا رندر کرد)[/rtl] [rtl]10- من دستور printf جاوا مثلا یکنوشته چاپ می کنم، این نوشته در کدام پنجره اکلیپس چاپ می شود؟[/rtl] [rtl]11- من فیلد برنامه نویسی اصلی که کارمی کنم ، فلش و ایر است ، آیا می شود فایل های خروجی (مثلا swf یا ایر و یا حتی کدهای )action scripte 3 رو در پروژه استفاده کرد.من دوست ندارم با ایر پلیر یا فلش پلیر که بر روی موبایل نصب کنم .منظورم این است که مثلا یک فایل swf رو در قسمتمنابع بگذارم و در پروژه استفاده کنم و یاهمانطور که کد های html رو در نرم افزار رندر میکنیم کد های فلش رو نیز رندر کنیم. [/rtl] [rtl]با تشکر قبلی ازتمام اساتید که با صبر و دقت جواب سوالات من رو می دهند.[/rtl]