Godfather_mk

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 Neutral

درباره Godfather_mk

 • درجه
  Newbie
 1. ممنون سعید جان حتما شروع می‌کنم به دانلود نرم‌افزارها. شماه بهتر از من می‌دونی که هیچ‌ چیز برای یادگیری مهم‌تر از منابع و کتاب‌های مناسب نیست، شما که این راه رو رفتی و به قولی چند پیراهن بیشتر از من در این وادی پاره کردی، ممنون می‌شم بگی با چه منابع و کتاب‌هایی از ابتدا شروع کردی و با کدوم‌ها دانشت رو کامل کردی. (در ضمن با زبان انگلیسی هم هیچ مشکلی ندارم :-)
 2. ممنون از راهنمایی دوستان سایت جالبی بود اما من نیاز دارم که کد نویسی رو در حدی که نیازم رو برطرف کنه یاد بگیرم، این روزها منابع آموزشی توی اینترنت خیلی زیاد هست، می‌خوام بدونم میشه بدون کلاس به دانش نسبی در زمینه کد نویسی اندروید رسید؟
 3. با سلام خدمت دوستان من هیچ گونه پیش زمینه برنامه نویسی ندارم، از طرف دیگه در شرایطی قرار گرفتم که باید یه نرم افزار اندرویدی درست کنم، البته این نکته رو هم بگم که نرم افزار سختی مد نظرم نیست و فقط یه اپلیکیشن باید بنویسم که مشق های شب رو یاد آوری کنه. با این حساب می خوام بدونم با توجه به دانش فعلی که در واقع هیچ تسلطی به هرگونه زبان برنامه نویسی ندارم، توصیه می کنید از صفر شروع به یادگیری اندروید کنم یا اینکه فقط زمانم رو الکی تلف می کنم و یادگیریش نیاز به پیش نیاز های دیگه ای داره و زمان بر هست.