nilootus

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 Neutral

درباره nilootus

 • درجه
  Newbie
 1. سلام تا جایی که من می دانم برای این منظور باید یک پوشه در پوشه ی res برنامه ایجاد کنید به نام layout-land و در آن یک layout برای حالت landscape بسازید. توجه کنید که هر دو فایل layout باید دارای یک نام باشند. حال وقتی برنامه اجرا می شود خود اندروید تصمیم می گیرد که کدام یک از layout ها را اجرا کند. اگر برنامه در حالت landscape باشد، layout مناسب آن که در پوشه ی layout-land قرار دارد را اجرا می کند. برای جزئیات بیشتر می توانید کتاب Android Programming-The Big Nerd Ranch Guide را دانلود کنید و فصل 3 آن را مطالعه نمایید. شاد باشید : )
 2. سلام اشتراک گذاری به وسیله Intent انجام می شود. از پیوند زیر می توانید طریقه اشتراک گذاری را یاد بگیرید. http://developer.android.com/training/sharing/send.html شاد باشید : )
 3. سلام به این نوع منو ها navigation drawer می گویند. از این پیوند می توانید چگونگی ساخت یک navigation drawer را یاد بگیرید. http://www.androidhive.info/2013/11/android-sliding-menu-using-navigation-drawer/ هم چنین در یوتیوب و در سایت developer.android نیز آموزش های بسیار جامع و کاملی یافت می شود. https://developer.android.com/design/patterns/navigation-drawer.html موید باشید : )