asad_andr

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  3
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 Neutral

درباره asad_andr

 • درجه
  Newbie
 1. سلام دوستان این برنامه ها از چه اجزایی می توانند ساخته شوند و یا تعامل آنها با سایت و غیره به چه چیزهایی نیاز دارد؟ بهتر است اینگونه بنویسم که مثلا راهنمایی فرمایید: برنامه X نیاز به یک بانک اطلاعاتی مرکزی در سرور است و یا از چه ایتمی یا تکنولوژی ارتباطی استفاده می کند یا از چه کامپوننتی برای نمایش متون چت (نوشته ها یا عکس و ... ) استفاده می کند؟ یا موارد امنیتی که نیازمند هستند و باید رعایت شود به چه صورتی می تواند باشد. دوباره از توجه و راهنمایی بسیار ارزشمندی که داشتید بسیار سپاسگزارم.
 2. با درود و سپاس فراوان از شما دوست گرانقدر متوجه منظور شما شدم و این اگاهی وجود دارد که اینگونه برنامه ها نیازمند مواردی که اشاره کردید می باشند و شاید هم بیشتر. اما به عرض برسانم که منظور من علاوه بر انها روند کلی اجرای این برنامه ها و نحوه فعالیت برنامه می باشد مثلا؛ این برنامه ها از چه اجزایی می توانند ساخته شوند و یا تعامل آنها با سایت و غیره به چه چیزهایی نیاز دارد؟ بهتر است اینگونه بنویسم که مثلا راهنمایی فرمایید: برنامه X نیاز به یک بانک اطلاعاتی مرکزی در سرور است و یا از چه ایتمی یا تکنولوژی ارتباطی استفاده می کند یا از چه کامپوننتی برای نمایش متون چت (نوشته ها یا عکس و ... ) استفاده می کند؟ یا موارد امنیتی که نیازمند هستند و باید رعایت شود به چه صورتی می تواند باشد. دوباره از توجه و راهنمایی بسیار ارزشمندی که داشتید بسیار سپاسگزارم. با درود و سپاس فراوان ار توجهتون ایا امکان دارد در زمینه فنی و نحوه ساخت و اجرای تشکیل دهنده و رفتارهای این برنامه ها راهنمایی فرمایید بسیار سپاسگزارم
 3. با سلام خدمت دوستان عزیز تصمیم دارم در مورد ساخت برنامه های گفتگوی اجتماعی همانند (البته فقط برای اینکه منظورم را متوجه شوید نه برای تبلیغات) واتساپ یا بیتالک و نظیر اینها مطالعه و تحقیق داشته باشم؛ با توجه به این موضوع لطفا راهنمایی فرمایید کلا این برنامه ها از پایه به چه صورت ساخته می شوند؟ زیرساخت های مورد نیاز برای داشتن و توسعه این نرم افزارها چگونه است؟ و به چه مواردی نیاز داریم؟ آیا باید سایت داشت یا لزوما داشتن سرور کافی است؟ مسیر کار و فعالیت اینگونه برنامه ها و نحوه ارتباط در پس زمینه و اجرای مورد نیاز آن چگونه هستند؟ کلا برای این برنامه ها چطور عمل شده است و یا عمل می کنند که می توانند اینگونه قدرتمند ظاهر شوند!!! منظورم این است که مثلا برنامه X که برای ارتباط و ساخت گفتگوی مانند آنهایی که نام بردم در زیرساختها چطور کار می کنند و به چه چیزهایی نیاز دارد؟ لطفا یک چارچوب که نمایان کننده این مطلب باشد ارائه و راهنمایی فرمایید . بسیار بسیار سپاسگزار می شوم راهنمایی فرمایید.