اندرویدی

توسعه دهنده اندروید
 • تعداد ارسال ها

  6
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در انجمن

0 Neutral

درباره اندرویدی

 • درجه
  Newbie
 1. سلام. من کد نویسیم خوبه. اما بلد نیستم برای برنامه هام رابط کاربری خوب درست کنم. من وقتی برنامه های کافه بازار رو می بینم خیلی هاشون پس زمینه های قشنگی دارند. مثلا نوشته ها تو کادرهای قشنگی قرار دارند. من دنبال یک چیزی هستم که رابط کاربری برنامه هام رو دو سوته بسازم و فقط کد نویسی هام رو تو اندروید استودیو انجام بدهم. ممنون.
 2. سلام. من همینکه تبلیغم تو عدد رو در خالت اجرا در میارم. یک دفعه می بینم 20 نفر کلیک کردند. ایا این شک برانگیز نیست؟ و یا اینکه واقعا اون همه ادم تو اون لحظه روی تبلیغ کلیک می کنند و وارد اون صفحه در کافه بازار می شوند؟
 3. سلام. دیدم این تاپیک هست دیگه تاپیک جدیدی رو باز نکردم. من اولین برنامه ام رو دادم بازار و منتشر شده که یک بازی هست و بابتش کلی زحمت کشیدم. امروز هم از تبلیغات عدد استفاده کردم و 200 نفر روی برنامه کلیک کردند. و منتظرم خرید مشتری ام. لطفا روی این لینک کلیک کنید که یک برنامه ای هست تحت عنوان درامد 10 میلیونی (صد در صد تضمینی) که تو صفحه اول بازار اومده. و ظاهرا 2000 تا فروش داشته. واقعا خدای نکرده این حرفی که می زنم از روی حسادت و این حرف ها نیست. من اون برنامه رو خریدم و وقتی دیدم برنامه رو واقعا جا خوردم. هیچ محتوایی نداشت. کلا 6 تا ایکون داشت که تو هر ایکون به اندازه یکی دو تا بند توضیح نوشته شده بود و اون توضیحات هم اصلا محتوا نداشت. مثلا در مورد ثبت نام در بازار و گذاشتن برنامه در بازار و یا قوانین بازار در مورد برنامه ها نوشته بود که تو دو تا بند خلاصه کرده بود. واقعا هیچ محتوایی نداشت بر خلاف اون توضیحاتی که برای برنامه ارائه شده. مثلا میکروکنترل رو معرفی کرده بود اون هم در یک بند! یا چند تا زبان برنامه نویسی رو معرفی کرده بود اون هم در یک بند. بار کنید کل محتوای برنامه می شد یک صفحه!! واقعا وقتی این صحنه رو دیدم ناراحت شدم. ایا واقعا این برنامه در حد و اندازه هایی هست که بره صفحه اول بازار و 2000 تا نصب داشته باشه. یا نه ایرانی ها واقعا برنامه های بی محتوا رو دوست دارند؟ واقعا هر مقدار پولی رو اون توسعه دهنده برای اون برنامه دراورده نوش جونش اما واقعا خیلی بی محتوا بود. به طوری که میگم کل متن برنامه نهایتا تو یک صفحه می شد جا داد. حالا جالب اینجاست نظرات خوبی هم برای برنامه داده شده بود!!
 4. سلام .من اندروید استودیو دارم و نسخه 1.3.1 . اما یک مشکلی که داره نمی تونم با امولاتورش کار کنم. اون فایل HXAM رو هم تونستم نصب کنم اما یک همچین خطایی میده. ایا این به این معنیه که باید کارت گرافیک انچنانی داشته باشم . راشتش سیستم من کارت گرافیک به صورت جدا نداره که وصل کنیم به اون اسلات ها. به صورت انبورد هستش. این اندروید استودیو هم مسخرش رو هم دراورده. حتی خواستم درایور گرافیکم رو اپدیت کنم که زده بود بود اپدیت هست!!!! گویا ظاهرا دیگه اپدیتی براش نبوده است. ایا نرم افزار دیگه ای وجود داره برای تست برنامه روی دستگاه های مختلف که کار همین امولاتور اندروید استودیو رو بکنه؟
 5. سلام. بی زحمت برید این لینک رو نگاه کنید. چون حوصله نوشتن دوباره نداشتم. کسی اینجا نسخه جدید اندروید استودیو رو استفاده می کنه؟ ممنون.
 6. سلام. خیلی از این برنامه ها و بازی های اندرویدی هستند که حداقل 50 تا مرحله دارند. سوال من اینجاست که در این بازی ها از چه تکنیکی استفاده میشه که مثلا من وقتی تونستم مرحله 10 رو رد کنم برم مرحله 11 و وقتی برنامه رو بستم و خواستم دوباره باز کنم و بازی کنم از همون مرحله 11 بازی رو ادامه بدم. چه طوری این عملیات ذخیره میشه. این تکنیکش رو به من بگید کافیه. از چه کلاس و یا ترفندی استفاده می کنند؟ ممنون از شما.