رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

این خطا مربوط به چیه لطفا کمک!!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من به یه مشکل بر خوردم قبلا این مشکل رو نداشتم اما از وقتی که اس دی کی رو آپدیت کردم این طوری شد اگه می تونید بگید مشکل من کجاست یه فایل ضمیمه می زارم طفا چک کنید.

اگه مشکل از ای دی تی هست که باید بگم اون رو هم آپدیت کردم  آن هم به صورت کاملا مستقیم از سایت گوگل.

helpfuul.png

helpfuul.png.fe75d3a4f4190805277aa9e76c4d176d.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز من میگم که  ADT رو به صورت کاملا آنلاین از سایت developer.android.com دانلود کردم اما هنوز هم همون ارور رو میده اگه میشه یه لینک بررای دانلود بهتر بزارید

لینک ارسال

بهتر است از آپدیت صرفنظر کنید.این مشکل در ورژن های قبلی اکلیپس وجود داشت و کلا اکلیپس دارای باگهای زیادی است.یا اگر مایل به آپدیت بودن دارید adt bundle استفاده کنید و پلتفرم های دلخواهتان را به آن اضافه کنید.

لینک ارسال

دوست عزیز من همین کار رو کردم .

الان هم ارور میده.

تازشم این صفحه باری ایران تحریمه 

اگه میشه به صورت فایل زیپ باشه

لینک ارسال

اقا محض اطلاع بگم من هم دیروز SDK رو اپدیت کردم و بعدش دقیقا همین اروری که شما گرفتید رو من هم گرفتم و اومدم به این روش اپدیتش کردم و مشکل حل شد :

اول روی منو Help کلیک کردم و بعش گزینه Install New Software رو زدم

تو پنجره ی باز شده گزینه ادد رو زدم و لینک زیر رو بهش دادم :

http://dl-ssl.google.com/android/eclipse/

و بعدش هم گه ADT رو دیدم و نصبش کردک

البته این رو هم بگم که من در تمامی مراحل از فیل-شکن استفاده کردم. اگر هم میخوای به صورت جدا و Archive نصبش بکنی فیل-شکن رو فعال کن و از لینک زیر نسخه 23 رو دانلود بکن

https://dl.google.com/android/ADT-22.3.0.zip

من همه این کارارو کردم و الان مشکلی ندارم.

موفق باشید

لینک ارسال

دمت گرم داداش اما یه جا شتباه کردی من لینک ADT 23 رو می خواستمشما 22 رو دادی اما با توجه به لینک آدرس رو به این صورت در آوردم

و یه جورایی زرنگی کردمbiggrin.gif

https://dl.google.com/android/ADT-23.0.0.zip

پس هرکی adt 23 رو خواست رو لینک بالا بزنه

لینک ارسال

اون مشکل حل شد یه مشکل دیگه به وجود اومداون هم اینکه برای من صفحه طراحی برنامه یا همون main.xml که در پوشه لی اوت هست نمیاد چی کنم؟ 

یه عکس هم میزارم

newrpblem.jpg

لینک ارسال

خوب خودت یک فایل ایکس ام ال ایجاد کن و استفاده کن.اکلیپس پر از باگ های زیاد باید سعی کنی آنها را مدیریت کنی

لینک ارسال

سلامی دوباره من دوباره به مشکل بر خوردمهمون طور که گفتم فابل اکس ام ال نیست اون درست شد حالا فایل Main.java نبود خودم درست کردم یکی فقط بگه توی اون فایل چی نوشته بقیش درست خواهش می کنم کپی بگیرید ازش برام تو همین جا بفرستید

عکس هم میزارم بیشتر درک کنید

h%21%21%21.jpg

لینک ارسال

شماباید این اکتیویتی که ساخته اید را در فایل مانیفست به عنوان اکتیویتی اصلی برنامه تعیین کنید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...