رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

یک سوال در مورد بخشEditText

پست های پیشنهاد شده

سلام.

ببخشید من میخوام در پرژه ای خودم در قسمتEditText کاربر یک شماره را وارد کنه که با زدن دکمه ان شماره اعمال بشه.مثلا من میخوام کاربر در قسمت وارد کردن رمز شارژ توسط کد شارژ (مثلا همراه اول)#رمز#*140* فقط رمز شارژ را در یک کادر وارد کنه قسمت(EditText) و بازدن دکمه شارژ به سیم کارت اعمال بشه.

ممنون میشوم که راهنماییم کنید:heart::)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

اگه فقط میخواین این فرمول و درست کنین شماره رمز و که تو ادیت تکست وارد کردین با دستور زیر مقدارشو دریافت کنین و رمز و تولید کنید

[shcode=java]ٍString Num=EtNumber.getText().toString();

String code="*144*#"+Num+"#";[/shcode]

لینک ارسال
سلام

اگه فقط میخواین این فرمول و درست کنین شماره رمز و که تو ادیت تکست وارد کردین با دستور زیر مقدارشو دریافت کنین و رمز و تولید کنید

ممنون متوجه شدم.

ولی میخواستم بپرسم که در قسمت input type برای یک مبلغ و شماره ای عابر بانک چه قسمتی را باید وارد کرد منظورم اینه 

ممنوم میشم که کمکم کنید.من قصد دارم یک نرم افزار شارژ با کدهای ussd را طراحی کنم.در حال توسعه اش هستم:heart::rolleyes:

400x400http://8pic.ir/images/wl4vknzj3bb6ppcxomyc.jpg[/img]

400x400http://8pic.ir/images/5fmbj1gstvn1hnguihio.jpg[/img]

لینک ارسال
سلام

ممنون متوجه شدم.

ولی میخواستم بپرسم که در قسمت input type برای یک مبلغ و شماره ای عابر بانک چه قسمتی را باید وارد کرد منظورم اینه 

ممنوم میشم که کمکم کنید.من قصد دارم یک نرم افزار شارژ با کدهای ussd را طراحی کنم.در حال توسعه اش هستم:heart::rolleyes:

400x400http://8pic.ir/images/wl4vknzj3bb6ppcxomyc.jpg[/img]

400x400http://8pic.ir/images/5fmbj1gstvn1hnguihio.jpg[/img]

از این کد استفاده کنین اول editText و Button رو تعریف کنید بعد اینو تو لیستنر اون دکمه قرار بدید

b.setOnClickListener(new OnClickListener() {          @Override     public void onClick(View arg0) {            String UserInput = et.getText().toString();      String DialSRT = "tel:*140*#" + UserInput + Uri.encode("#");      Intent it = new Intent(Intent.ACTION_CALL);      it.setData(Uri.parse(DialSRT));            startActivity(it);           }    });

دسترسی مورد نیاز :

لینک ارسال

سلام.

من میخواهم یک متن طولانی که داخلش عکسم هست رو داخل یک اکتیو قرار بدم.

حالا متن رو توی string وارد کردم و ارجاع دادم به اکتیو و درست عمل کرد.اما سوال من اینکه ایا راهی وجود دارده که به تونم متن و عکس های داخلش رو (به صورت یک جا) داخل اکتیو قرار بدهم.شنیدم که اکر متن رو تبدیل به html کنیم میشه این کارو کرد.اما نمیدانم چطوری.ایا راه دیگری هست؟

باتشکر از شما

لینک ارسال
سلام دوست عزیزنمیدونم منظورتون شاید TextView بوده گفتین EditTextاگه میخواین توی تکست ویو نمایش بدین به این صورت عمل کنین[shcode=java]public class HelpMenu extends Activity implements ImageGetter{    TextView message;    protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {        super.onCreate(savedInstanceState);        setContentView(R.layout.help_menu);String code = "

First' date='

" +                "Please press the addbutton.png button beside the to insert a new event.

" +                "

Second,

" +                "Please insert the details of the event.

"                "

The icon of the is show the level of the event.

" +                "eg: tu1.png is easier to do.

";        message = (TextView) findViewById (R.id.message);               Spanned spanned = Html.fromHtml(code, this, null);        message.setText(spanned);        [/shcode']
لینک ارسال

سلام.من  این راه رو امتخان کردم برای زبان اینگلیسی جواب میده اما برای زبان فارسی ن .حالا یه کار های کردم که متن ها رو توی string قرار دادم بعد در اکتیو نمایش داده میشه.چند متن را به راحتی قرار دادم اما در این متن در قسمت string اخطار میده نمیدونم که چی میگه.عکسهاشو گذاشتم:0ixjrq17u3rqb7yetu78.pngm5ykmeplvlnzdk1h5rum.pngدر قسمت  داخل اکتیو متن ها نمایش داده میشن.اما باز هم وقتی که میخواهم در شبیح ساز اجراش کنم گیر میده.zzhtzwijx7fcxf8on6r6.pngهمین طور که می بینید متن را به درستی نماشی داده میشه. اما در قسمت string اخطار میده که/:(((((Multiple annotations found at this line: - Replace "--" with an "em dash" character (—, —) ? - error: Multiple substitutions specified in non-positional format; did you mean to   add the formatted="false" attribute? - Replace "..." with ellipsis character (…, …) ?))))))ممنون میشم که راهنمایم کنید....

سلام دوست عزیزنمیدونم منظورتون شاید TextView بوده گفتین EditTextاگه میخواین توی تکست ویو نمایش بدین به این صورت عمل کنین[shcode=java]public class HelpMenu extends Activity implements ImageGetter{    TextView message;    protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {        super.onCreate(savedInstanceState);        setContentView(R.layout.help_menu);String code = "

First' date='
" +                "Please press the addbutton.png button beside the to insert a new event.

" +                "

Second,

"                "

";        message = (TextView) findViewById (R.id.message);               Spanned spanned = Html.fromHtml(code, this, null);        message.setText(spanned);        [/shcode']
سلام...واقعا ببخشید اشتباه تایپ کردم. ببخشید:heart::heart:
لینک ارسال
سلام

سلام.خوب اگر برای چند ادیت تکست توی یک اکتیو بخوام اجرا بشه چه؟:heart:

لینک ارسال

First' date='

" +                "

Second,

"                "

سلام .متوجه شدم که باید چکار کنم.مثلا اسم فایل mobaile.html هست.اول فایل html را توی پوشه ای assets قرا می دیم بعد در   xml  قسمت  وب ویو را به داخل اکتیو قرا میدهیم .بعد در داخل جاوای مورد نظر کد زیر را قرا میدیمWebView webView = (WebView) findViewById(R.id.webView1);           webView.loadUrl("file:///android_asset/mobaile.html");این طوری فایل مورد نظر در داخل اکتیو نمایش داده میشه:heart::heart:
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...