رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

به هم نخوردن تصاویر در ابعاد مختلف صفحه؟؟

پست های پیشنهاد شده

سلام یه مقاله  ایم مقاله انگلیسی بود من متوجه نشدم ..فقط یه راهنمایی کوچیک چرا من چند تا ایمیج باتتون گذاشتم تو تبلت ها که اجرا میشه ابعاد این دکمه ها تغییر نمکنه ؟؟همون اندازه کوچیک هست .....و تو تبلت ها خیلی باز و با فاصله از همون نشون میده تصاویر دکمه ها؟؟ من چند تا ابعاد مختلف هم از این ایمیج باتون ها درست کردم تو فولدرهای مربوطه اش گذاشتم ولی کار نمیکنه و دکمه ها همون ابعاد کوچیک هست  هنگاهم نمایس داخل تبلت ها لطفا یه راهنمایی کنید مممنون///

یه عکس پیوست کردم ببنید

Capture.JPG

Capture.JPG.e4be7a3fd64c94d3aaaff4ff98c3cb9f.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

یه پوشه به اسم layout-large  برای تبلت 7 اینچی و یک پوشه به اسم layout-xlarge برای تبلت 10 اینجی  تو پوشه res درست کن فایلهای xml که توی پوشه layout هست و داخل این پوشه ها هم کپی کن حالا فایلهایی که توی این پوشه ها هست و باز کن و ویجت ها رو تنظیم کن

لینک ارسال
سلام

یه پوشه به اسم layout-large  برای تبلت 7 اینچی و یک پوشه به اسم layout-xlarge برای تبلت 10 اینجی  تو پوشه res درست کن فایلهای xml که توی پوشه layout هست و داخل این پوشه ها هم کپی کن حالا فایلهایی که توی این پوشه ها هست و باز کن و ویجت ها رو تنظیم کن

اها پس ویجت های این فایلها رو نسبت به ۱۰ اینچ و ۷اینچ تنظیم کنم و از عکس های با ابعاد بزرگتر هم باید استفاده کنم تو تنظیم جدیدم ؟؟؟ درسته؟؟؟

لینک ارسال
میتونی از همون عکسها هم استفاده کنی وقتی عکس و بزرگ کردی دیدی کیفیتش خیلی اومد پایین یه عکس بزرگ تر بذار تو پوشه و از اون استفاده کن اگه کیفیتش خوب بود لازم نیست دیگه
لینک ارسال

سلام نکاتی رو که دوستان گفتن کاملا صحیح هست

اما بحثی که برای dimens تو این لینک شده به نظرتون تا چقدر درست و کاربردی هست؟

http://stackoverflow.com/questions/23970600/opinion-about-android-layout-design-to-support-multiple-screens

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...