رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

راهنمایی برای نوشتن یک برنامه با چند کلاس

پست های پیشنهاد شده

سلام. ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

ببینید من قراره یه برنامه مبدل واحد بنویسم.

این برنامه یه سری دکمه داره مثه: طول، حجم، زاویه و ... . یه بار این برنامه فقط با یک کلاس نوشتم.خیلی کد ها زیاد شده بود. حدودا 3000 خط شده بود.مثلا وقتی که روی دکمه "طول" کلیک می کردی، layout مربوط یه طول inflate میشد و واحد های طول و نشون می داد.و هم چنین یه اسپینر هم داشت که اینجا زیاد مهم نیست.

من بار اول این برنامه رو فقط با یه کلاس نوشتم.

الان منظوره من از category همون لیست دکمه هاست که اسم های دکمه ها از یه فایل xml که داخل فولدر assets تعریف می کنم ساخته میشه. با استفاده از کلاس XmlPullParser. که داخل یه لوپ while دکمه ها رو می سازه.

مشکل من اینه که اصلا نمی دونم چطوری برای هر کدوم یه کلاس جدا درست کنم.

من خودم کلاس درست می کنم و اون کلاس و از کلاس اصلیم ارث بری می کنم. ولی اصلا کارم از ریشه غلطه. برنامه اجرا هم نمیشه. نمی دونم درست توضیح دادم یا نه.

اما اگه هر چقدر هم کمکم کنید ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک کلاس مربوط تبدیلاتتان را عملیاتهای ریاضی هستند را در یک کلاس و تحت متد های مختلف قرار دهید و یک کلاس که اکتیویتی شما هست و متصل به ui برای انجام های تغییرات uiو استفاده از کلاس قبلی.این جواب در حد توضیحات و مولفه هایی که گفتید.در ضمن شما احتملا با بیسیک نوشته اید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...