رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام . مشکلم با تبلتم اینه که زمانی که مثلاً شارژش به 35 میرسه خاموش میشه بعد که میزنم به شارژ ظرف 10 دقیقه 100 درصد میشه و باز در یک درصد مثال زده شده خاموش میشه خود به خود. یا مثلاً زمانی که 100 شارژش میکنم اگه یه بار خاموش روشن کنم میبینم که شارژش شده 50 درصد یا کمتر یا بیشتر.عنی هیچوقت به 20 یا 15 درصد نمیرسه که شارژرمو متصل کنم . با این وضعیت استفاده از تبلتم در بیرون عملاً غیرممکن شده. اگه اطلاعاتی دارید بی زحمت در اختیارم بزارید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه باتری باد کرده یعنی خراب شده.بهتره موضوع را از یک شخصی که کارش سخت افزار موبایل است بپرسید یا یک تعمیر کار.یا در یک سایت و انجمن مربوط به سخت افزار گوشی سوال کنید.

لینک ارسال

خالي شدن باتري عوامل زيادي داره كه شما بايد اونا رو انجام بدين

1 - مثلا خاموش كردن امكاناتي كه ازشون استفاده اي نداريد

2 - شما بهتره اتصال به ديتا بارنامه هاتون رو قطع كنيد از طريق data usage

3 - در منوي اپديت سيستم اونجا تيك هاي اتصال رو برداريد

4 - درمنوي انتخاب تنظيمات ديتا خط اونجا شما بسته به خطتون اگه 2g ‌بود اون رو gsm only بزاريد

5 - يا روش هاي ديگه

6 - در ضمن اينجا انجمن برنامه نويسي هست;)

لینک ارسال

ممنون از جوابت. شرمنده ببخشید ما از پشت کوه اومدیم نفهمیدیم اینجا انجمن برنامه نویسی. یه جور همتون جواب آدمو میدین انگار که وقت شما روسای جمهور چقدر پر بوده که ما بیشتر گند زدیم بهش. به هرحال ممنون.

لینک ارسال

سلام

آقای سینا ناراحت نشوید بلاخره این سایت یک نظم و ترتیبی داره و شما هم باید از قوانین پیروی کنید!

این مشکل برای من هم پیش امد و مشکل از این بود که من موقعی که بازی میکردم چون بازیها از حافظه رم زیادی استفاده میکنند و

...به همین خاطر شارژ باتری کم میشدو آن موقه من میگذاشتم شارژ بشه و همچنان بازی میکردم و اشتباه من همون جابود ؟!

موقع ای که بازی میکنید یا با برنامه های سنگین کار میکنید نباید به شارژر وصل باشه

فقط موقعه ای که از لپ تاپ استفاده نمی کنید به شارژر وصل کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...