Farzad Sarseifi

پخش کننده صدا با طول موج در اندروید visualizer

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

images?q=tbn:ANd9GcTs-nnbz3zvEqzLTwnh1y4mnSzuvGrtqFFV2k8tMouC-B7ZfezKHg

در این شب عزیز قصد انتشار هدیه ای ارزشمند را برای کاربران محترم پی سی دروید را داریم

اندروید

این هدیه که به عنوان اولین هدیه این شب عزیز میباشد با عنوان پخش کننده صدا با طول موج در اندروید visualizer را منتشر می نمایم

visualizer در API اندروید 2.3 اضافه شده است و برای نمایش طول موج صدا،حالت صدا و بصورت های سطری, دایره ای و ... قابل نمایش میباشد.

http://developer.android.com/reference/android/media/audiofx/Visualizer.html

در این مثال که قرار داده شده است ،یک موزیکه به عنوان تست قرار گرفته است که میتوانید بسته به کار خود آن را عوض نمایید.

پسورد : 

www.p30droid.com

Radio.zip

Radio.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[align=center]images?q=tbn:ANd9GcTs-nnbz3zvEqzLTwnh1y4mnSzuvGrtqFFV2k8tMouC-B7ZfezKHg[/align]

در این شب عزیز قصد انتشار هدیه ای ارزشمند را برای کاربران محترم پی سی دروید را داریم

این هدیه که به عنوان اولین هدیه این شب عزیز میباشد با عنوان پخش کننده صدا با طول موج در اندروید visualizer را منتشر می نمایم

visualizer در API اندروید 2.3 اضافه شده است و برای نمایش طول موج صدا،حالت صدا و بصورت های سطری, دایره ای و ... قابل نمایش میباشد.

http://developer.android.com/reference/android/media/audiofx/Visualizer.html

در این مثال که قرار داده شده است ،یک موزیکه به عنوان تست قرار گرفته است که میتوانید بسته به کار خود آن را عوض نمایید.

[align=center]visualize.JPG[/align]

[align=center]radio.JPG

[align=justify]پسورد : [/align]

[/align]

www.p30droid.com

با سلام

این لینک که گذاشتید تا نصفه عملیات دانلود رو انجام میده. وسطاش قطع میشه و نمیتونم به درستی دانلود کنم

من اینو لازم دارم.لطفا چک کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری