رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

گوشی اندروید عنکبوتی ایرانی

پست های پیشنهاد شده

[align=center]قابل توجه علاقه مندان به گوشیهای وطنی- اسپایدر 1 جی ال ایکس به بازار اومد

[/align]

این استثنائی اومده تا حرفهای نو و تازه مطرح بشه چند وقت پیش خودم اسپایدر سری ساخت اولش رو استفاده کردم ، واقعأ عالی بود و تحت تأثیر قرار گرفتم.

فعلا فون پد دارم استفاده میکنم ولی شاید تا چند روز دیگه بخرمش این پدیده عنکبوتی رو.

این گوشی در نوع مشابه های خارجی خود کاملأ بی رقیب و بی نظیره کانفیگ بسیار قوی داره قیمتی فوق العاده و به صرفه اقتصادی ریال رایج کشورمون 

زیبایی خیره کننده وجذابیت خاص داره از مزایای این محصول جالب توجه ایرانی اینکه : رقبای بازار داغ اسمارت فونها رو اینروزها حسابی به حیرت وا داشته .

خوب البته اینروزا هیچ چیزی یا خبری جای تعجب نداره و خوبه که با پیشرفتهای گوگل و اندروید ما هم یک حرف واسه زدن تو دنیای تکنولوژی داشته باشیم .

دوستان نظرتون راجب اینگونه پیشرفتها چیه و ما چقدر و با چه ابزاری میتونیم هر چه سریعتر بهبود رشد صنعت موبایل ایران رو، تو کنترل خودمون بگیریم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من همین که توی این سایت فعالیت داشته باشیم و حداقل با سیستم عامل و برنامه نویسیو... اشنا بشیم

شاید در اینده بتونیم به کشور عزیزمان کمک کنیم.

لینک ارسال
  • 10 ماه بعد...

به نظرم تا وقتی هوآوی داره با قیمت خیلی خیلی کم و قدرتمند یعنی هم رده ی این گوشی ایرانی وارد بازار ایران میشه !! کسی نمیره گوشی ایرانی بخره !!

عیب بزرگ GLX اینه که روی طراحی اصلا کار نمیکنه !! و گوشی رو خیلی بزرگ میسازه !!

از قدیم گفتن عقل مردم به چشماشونه !!

خیلی از ایرانیهایی که هوآوی دستشونه انصافا تا 1 روز قبل از گوشیه هوشمند نمیدونستند اندروید چیه !!! فقط  وفقط جذب زیباییش میشن !! منظورم افراد معمولی هستند نه جوانان برنامه نویس و مهندس کشور!!

ایرانی جماعت فقط از گوشی 2 تا چیز میخواد اینکه زیبا باشه و دوربینش خوب باشه !!! همین

و اصلا به پشتیبانی و ... اهمیتی نمیده!!هرچند که GLX از پشتیبانی اندروید ، به روز رسانی و ... محروم هم هست.

به هر حال من خودم طرفدار برند ایرانی هستم !! و باید به قول رهبر عزیزمون از کالاهای ایرانی حمایت بشه.

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...