رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

استفاده از فایلهای فلش

پست های پیشنهاد شده

سلام چه جوری میشه از فایل هایی که با نرم افزار فلش ساخته شده اند توی برنامه اندرویدی استفاده کرد.مثلا یک برنامه فلش یا یک بازی فلش.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 3 هفته بعد...

سلام

با کدهایی که اعلام فرمودین و با کامپایلر اندروید 4.2 تست کردم اما اجرا نشد!

اگه نمونه کد دارین ممنون میشم قرار بدین تا استفاده کنیم     smile.gif

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...
ورژن اندرویدی که با آن برنامه را کامپایل می کنید روی 17 بگذارید.

ربطی به اکلیپس ندارد.

سلام

اگر روی 17 برنامه کامپایل بشه آیا اپلیکیشن بسته شده با دستگاه هایی که اندروید 4.2 به بالا دارند مثلا 18-19-20 سازگاره و روی اونها اجرا میشه؟

سپاس

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

از یک دوسته عزیزی خواهش دارم اگه امکان داشته باشه اون کدهای بالا را در یک پروژه اندرویدی قرار بده و بزاره اینجا تا دانلودش کنم

ممنون میشم چون مبتدی هستم زیاد از وب ویو بلد نیستم استفاده کنم

ممنون میشم اون کدهارو در یک پروزه اندرویدی قرار بدید و لینک دانلود سورس برنامه را برای دانلود بگزارید.

ممنون میشم

منتظر پاسخ دوستی که این کارو میکنه برام هستم.

لینک ارسال

اول تشکر میکنم ازتون بابت توضیحاتتون

دوم اینکه من بارها انجام دادم ولی موفق نمی شدم و اررور میداد

الانم که باز کردم باز ارور داد(دوتا چیز اینجا برام سواله یکی اینکه چرا در اول webview حرف m گزاشته؟و دوم اینکه منظورش از webview1 چیه؟ من اصلا چنین چیزی تو برنامه ام تعریف نکردم؟)

اینم عکسی از برنامه

Untitled.png.48f1eb35987f8de5e0a004c0f2c70733.png

لینک ارسال

سلام دوست من

من این کار ها رو برای bahman22  هم انجام دادم ولی یادم رفت اینجا بزارم انشالله امشب در اولین فرصت دوتا سورس کد از این نمونه که فلش رو نمایش بدن میزارم همرا ه با فیلم آموزشی چون شما مبتدی هستید بدون فیلم خیلی گیج میشد

موفق باشید

در ضمن برای مشاهده فلش باید روی گوشی فلش پلیر نصب شده باشد !!

-=-=-=-=-=-=----------------------------------------=-=-=-=----------------------------=-=-=-

من برنامه ای که نوشتم به این منوال بود که ابتدا وارد برنامه که میشید چک میکنه که فلش پلیر بر روی دستگاه مورد نظر نصب هست یا نه :huh:اگر نصب نبود فلش پلیر را افلاین ! از توی برنامه ام توی دستگاه نصب میکنم ! (چه جالب:):D)

و اگر از قبل نصب بود بره به اکتیویتی دوم که فایل فلش هم انجا به نمایش در میایید.

یه پروژه دانشجویی هست که قبلا آن را ساختم.

بزودی سورس را میزارم.

موفق باشید

لینک ارسال
سلام

دوست عزیز اون m که میگید یه متغیر از نوع وب ویو هست هیچ فرقی نمیکنه اسمش چی باشه فقط کافیه بالای اولین @override این و بنویسین

[shcode=java]WebView mWebView;[/shcode]

لینک ارسال

خیلی ممنون

من اون کد را قرار دادم و همه خطا ها برطرف شد به جز یکیش ولی قبلش میشه بگید اون کد برای چی بود؟ و چرا با وارد کردن اون خطاها برطرف شد؟

الا فقط رو این خط ارورر وجود داره که زیر این کد خط قرمز کشیدهsetpluginsEnabled

[shcode=java]mWebView.getSettings().setPluginsEnabled(true);[/shcode]

که این پیغام را نمایش میده.

[shcode=java]The method setPluginsEnabled(boolean) is undefined for the type WebSettings[/shcode]

لینک ارسال
قبلش برنامه تون نمیشناخت که mWebView یک متغیر از نوع وب ویو هست شما تعریف کردین از نوع وب ویو خطا برطرف شد.

این خطی که میگین خطا میده این // قبل شروع خط بذارین تا به حالت کامنت در بیاد بعد اجرا بگیرین

لینک ارسال

عالی بود مرسی مشکل برطرف شد فقط یک چیزه دیگه

وقتی اجرا میکنم برنامه رو بعد از بالا اومدن برنامه همش یک صفحه سفید نشون داده میشه بدون اینکه اون فایل فلش رو نشون بده

لینک ارسال

بله امتحانش میکنم

ولی شما هم اگه اون سورسی که گفتین فلش پلیر رو به صورت افلاین رو گوشی نصب میکنه روبهم بدی ممنون میشم چون واسه شما کاملتره نیازی هم به فیلم اموزشیش نیست که بزارین اینجاهمون سورس کفایت میکنه

ممنونم باز

لینک ارسال

فلش پلیر هم نصب کردم ولی نه با برنامه ای که نوشتم باز میشه نه با خود برنامه فلش پلیری که دانلود کردم این تصویری از اجرای برنامه ای که نوشتم

Untitled.png.31123ce611485571b8b359dbe25a2a2c.png

لینک ارسال

مهندس درسته ولي رو واسه من كار نكرد:-S

اگه بشه لطفا اون سورسشو بزار اينجا همين امشب

ممنونت ميشم

يا اينكه بهم ايميل كن لطفا

لینک ارسال
  • 5 ماه بعد...

سلام پس از اجرای برنامه یه صفحه سفید میاد ک فایل فلش رو اجرا نمیکنه در صورتی ک از این برنامه جواب گرفتین لطفا سورس را قرار دهید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...