gsoosk

کار با number picker

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

می خواستم بدونم چطوری می تونیم از number picker استفاده کنم و به عدد هاش اضافه کنم...

در واقع مشکل من اینه که وقتی ازش استفاده می کنم فقط عدد 0 رو داره و من می خوام عدد های بیشتری بهش اضافه کنم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[shcode=java]

NumberPicker numberPicker = (NumberPicker) findViewById(R.id.numberpicker);

numberPicker.setMaxValue(100);      

numberPicker.setMinValue(0);       

[/shcode]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام خدمت اساتید محترم

چه طوری میتونم دو تا  نوارهای رنگی روی numberpicker  را بردارم یا شخصی سازی کنم.

و همینطور چه طوری میشه شکل دو تا فلش بالا و پایین رو تغییر داد و یه شکل دیگه گذاشت.

ممنون میشم اگه گسی راهنمایی کنه

در ضمن توسط کلاس زیر و تغییراتی که در فایل xml میدیم میتونیم سایز و رنگ و .. مربوط یه فونت رو تغییر بدیم

public class NumberPicker extends android.widget.NumberPicker {  public NumberPicker(Context context, AttributeSet attrs) {    super(context, attrs);  }  @Override  public void addView(View child) {    super.addView(child);    updateView(child);  }  @Override  public void addView(View child, int index, android.view.ViewGroup.LayoutParams params) {    super.addView(child, index, params);    updateView(child);  }  @Override  public void addView(View child, android.view.ViewGroup.LayoutParams params) {    super.addView(child, params);    updateView(child);  }  private void updateView(View view) {    if(view instanceof EditText){      ((EditText) view).setTextSize(25);      ((EditText) view).setTextColor(Color.parseColor("#333333"));    }  }}
        android:id="@+id/number_picker"       android:layout_width="43dp"       android:layout_height="wrap_content" />

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری