بلد نیستم!

مشکل در دکمه ها

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

با سلام

یه سوال داشتم

این فایل جاوا من است که دارای سه دکمه است

import android.content.Intent;import android.os.Bundle;import android.support.v7.app.ActionBarActivity;import android.view.View;import android.view.View.OnClickListener;import android.widget.Button;public class MainActivity extends ActionBarActivity {@Overrideprotected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {	// TODO Auto-generated method stub	super.onCreate(savedInstanceState);	setContentView(R.layout.activity_main);	View b= findViewById(R.id.button2);	b.setOnClickListener(new OnClickListener() {		@Override		public void onClick(View arg0) {			// TODO Auto-generated method stub		startActivity(new Intent (MainActivity.this, moghadame.class));		}	});		Button c=((Button) findViewById(R.id.button3));		c.setOnClickListener(new OnClickListener() {			@Override		public void onClick(View arg0) {				// TODO Auto-generated method stub		startActivity(new Intent (MainActivity.this, soalat.class));			}		});	Button a=(Button) findViewById(R.id.button1);	a.setOnClickListener(new OnClickListener() {		@Override		public void onClick(View arg0) {			// TODO Auto-generated method stub		startActivity(new Intent (MainActivity.this, Trainings.class));		}	});}}

این نوشته ها غلطه؟

چون وقتی تا روی دکمه اولی کلیک نکنی دکمه دومی رو نمیتونی کلیک کنی و همینطور تا دکمه سومی

این کد مشکلش چیه؟؟؟

چطور درستش کنم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بجای این کد:

View b= findViewById(R.id.button2);

این کد رو بزار:

Button b=((Button) findViewById(R.id.button3));

موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اینجا من برای دکمه 2 زدم

بعد شما در کدی که دادین برای Button3 زدید که!!!!!!!!1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

دوست عزيز خب شما 3 رو به 2 تبديل كنيد!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری