رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

مشکل در ساخت یک پروژه جدید!

پست های پیشنهاد شده

به اساس ارور شما یا sdk را درست نصب نکرده ای یا آپدیت نیست.

البته با گوگل کردن متن ارور به نتایج جامع تری خواهی رسید.چون حتما این مشکل برای خیلی ها در سراسر جهان پیش آمده است.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بله - تا این قسمت خودم متوجه شدم! حالا باید چیکار کنم!)ظاهرا همه چی درست نصب شده!

من شنیده بودم نصب ایکلیپس سخته اما نه تا این حد!!!

وحالا همچین اروری میده )خود به خوددیگه ارور پست قبلی را نمیده

Erore-eclipce_02.jpg.15f666070beaaf2f0c8cca09c210bff3.jpg

لینک ارسال

شما sdk رو بروز نکردید

یا میتونید از نسخه ADT Bundle استفاده کنید نیاز به نصب خاصی ندارد فقط باید :

JDK رو نصب کنید

بعد SDK رو از ADT Bundle نصب کنید

راحت تره.

لینک ارسال

من یه سرچی زدم و متوجه شدم ADT Bundle یه بسته کامل از برنامه های مورد نیاز (مثل ایکلیپس، SDk و... البته به همراه تنظیمات مورد نیاز که خودش از قبل انجام داده) - فایل دانلودش را هم واسه ویندوز 32 بیتی و ویندوز 64 بیتی پیدا کردم.

میخواستم بببینم قبل از دانلود چطور میتونم SDK خودمو به روز کنم با توجه به اینکه تحریمیم!!

لینک ارسال

sasan_ah در مورد آدرس لینکی که دادید ممنون . اتفاقا من از همین سایت مراحل نصبو رفتم!

درمورد ADT نیز بنده ورژن 23.0 را دارم! About SDK هم به اینصورته

sdk.jpg.379d51aec086eb7065c571d2a71bb491.jpg

لینک ارسال

آقا شرمنده  چرا اینقدر گنگ صحبت میکنید! بنده همون اول گفتم نیاز به راهنماییتون دارم مشکل بنده هنوز پا برجاست. باید حلش کنم تا شروع کنم!

ممنون میشم دقیقتر توضیح بدید

لینک ارسال

شما در اين مسير

sdk > extras > android > support > v7 > appcompat

appcompat اين رو بعنوان پروژه  به اكليپس اضافه كنيد و بعد به عنوان لايبرري به برنامه خودتون _سورس برنامه_ اضافه كنيد

اين ارور مشكل اي هست

لینک ارسال
سلام

دوست عزیز کلیدهای ctrl+shift+o رو با هم بگیر تا ایمپورت هایی که لازمه به برنامه اضافه شه

لینک ارسال

ممنون از اینکه را هنمایی کردید!

این مسیری که شما گفتید را روی سیستمم رفتم!

فقط تا فولدر extras را داشتم ادامشو خودم ساختم!!

اما چون تازه کارم نمیدونم چطور بعنوان پروژه به ایکلیپس اضافه کنم!!! ( خودم میدونم خیلی دارم گیج میزنم! اما حق بدید! تازه کارم)

ممنون

لینک ارسال
این پست و بخون وقتی ایمپورت کردی روی پروژه خودت کلیک راست کن و Properties رو انتخاب کن از لیست سمت چپ Android  و انتخاب کن و روی Add کلیک کن همون پروژه که اول ایمپورت کردی رو انتخاب کن و Aplly بزن.اینجوری به عنوان کتابخونه به پروژت اضافه میشه
لینک ارسال

بنده واقعا ممنونم از شما دوستان

نکته اینه که بنده  داخل فولدر extras که در کنار فایل اجرایی SDK هیچ فولدر دیگه ای ندارم و خالیه! و مسیری که دوستمون گفت برم (sdk > extras > android > support > v7 > appcompat) خودم ساختم!!!!( گفتم شاید کار دارد!!!)

در ایکیلیپس طبق روش گفته شه برای ایپورت کردن مسیر دادم ولی چیزیو نشناخت!!! میشه فایل  SDK من دچار مشکل شده!!! و یا فایلی رو که لازمه در (sdk > extras)  نصب نشده باشه!

مشاهده کنید در SDK Manger هم فولدر extras خالیه!!

SDK_02.jpg.be3585c76227dffbf3de763425f2ee71.jpg

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...