smemamian

در مورد LayoutInflater

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

کسی می تونه چیزی رو که از LayoutInflater رو فهمید رو بگه ؟

و اینکه پارامتر rootو attachToRoot درست یا نادرست بودنش برای چیه ؟

View android.view.LayoutInflater.inflate(int resource, ViewGroup root, boolean attachToRoot)

خواهشاً لینک منبع ندهید چون من خودم سرچ کردم ولی توی فهمش مشکل دارم !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلا layoutInflator برای این هستش که یک لایوتی را نشون بدین،مثلا یک دیالوگ یا ...

براتون یک مثال ساده را قرار میدهم،که با استفاده از layoutInflator یک لایوت را بصورت دیالوگی نشان میدهد.

-ابتدا یک فایل XML در مسیر res/layout به اسم about.xml ایجاد کنید

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>    android:layout_width="290dp"    android:layout_height="220dp"        android:gravity="center_horizontal"    android:orientation="vertical"    android:padding="2dp" >            android:layout_width="wrap_content"        android:layout_height="wrap_content"        android:layout_marginTop="5dip"        android:gravity="right"        android:orientation="vertical" >                    android:id="@+id/tvaddwordll"            android:layout_width="wrap_content"            android:layout_height="wrap_content"            android:text="درباره ما"            android:textColor="#181829" />    

2-سپس در اکتیویتی خود باید دو تابع onCreateDialog و onPrepareDialog را override کنید

@Override    protected Dialog onCreateDialog(int id) {        AlertDialog dialogDetails = null;        switch (id) {        case DIALOG_about:            LayoutInflater inflater = LayoutInflater.from(this);            View dialogview = inflater.inflate(R.layout.about, null);            AlertDialog.Builder dialogbuilder = new AlertDialog.Builder(this);            dialogbuilder.setTitle("about");            dialogbuilder.setView(dialogview);            dialogDetails = dialogbuilder.create();            break;        }        return dialogDetails;    }    @Override    protected void onPrepareDialog(int id, Dialog dialog) {        switch (id) {        case DIALOG_about:            final AlertDialog alertDialog = (AlertDialog) dialog;            break;        }    }

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری