majidzm

سفارش طراحی سایت و نرم افزار اندروید مربوط به آن

1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سفارش طراحی سایت و نرم افزار اندروید مربوط به آن

سلام

درخواستی از شما دارم و اون اینکه باتوجه به مواردی که در زیر لیست میکنم هزینه طراحی سیستمه سایت  و برنامه اندرویده مورد نظرمو برآورد و برام به نشانی ایمیلم ارسال کنید m_zm2006@yahoo.com

اگه سیستم مدیریت را جداگانه از پایه طراحی میکنید و یا از سیستم های مدیریت رایگان مانند جوملا یا دروپال استفاده میکنید هزینه نهایی را بصورت جداگانه به همراه توضیحاته فنی برام ارسال کنید

تلفن تماس من: 09126062489

# سایته اخبار پزشکی با حدود 500 عنوان خبری(category) که هر روز تعدادی مقاله یا خبر(article) به هر کدام از مجموعه ها اضافه میشود .

# هر مجموعه بصورت مستقل مطالب زیر مجموعه خود را در چند لیست ستونی لیست می کند که شامل  لیسته آخرین مطالب , پربازدید ترین مطالب و مطالب  با بالاترینن امتیاز باشد. که این سه لیست  بصورت ده تایی در ستون کناریه هر عنوان لیست و نمایش داده شود.

# در صفحه اصلیه هر مجموعه , مطالب زیر مجموعه آن به سه ترتیب در وسط صفحه لیست شود : 1_ آخرین مطالب 2_ بالاترین بازدید 3_ بالاترین امتیاز(به عنوان مثال اکثر گالری ها, تصاویر زیر مجموعه هر مجموعه را به این سه حالت دسته بندی و لیست میکنند )

# سیستم امتیاز گیری بصورت  چند سواله جداگانه پنج ستاره باشد که میانگین جواب گرفته شده از هر پنج ستاره مربوطه , به عنوان امتیاز نهایی اون مطلب(article) ثبت شود.

# مدیریت سایت بتواند به دو صورت امتیازهای نهایی مطالبه هر مجموعه را تغییر دهد:

   1_ بصورت دستی  (به عنوان مثال امتیاز مطلبی که عدد 3.78 گرفته را به 2.53 تغییر دهد)

   2_ بصورت خودکار, که بصورت ضریب برای کاهش و یا افزایش امتیاز هر مطلب به ازائ گذشت هر ماه از تاریخ انتشار آن(به عنوان مثال مطلبی که امتیاز 3.78 را دارد به وسیله ضریبه ده درصدی که مدیر برای آن در نظر گرفته بعد از گذشت یک ماه از تاریخه انتشار آن مطلب به صورت خودکار به 3.40 تغییر کند و این روند با گذشت زمان ادامه دارد)

#  در پایین هر مطلب سیستم نظر نویسی یا همان کامنت گذاری قرار گیرد که کاربران بتوانند به نظراته دیگر کاربرن امتیاز مثبت یا منفی بدهند .

# کاربر بتواند به دو صورت  کامنت ها را بصورت انتخابی لیست کند و ببیند : آخرین نظرات ونظرات با بالاترین امتیاز.

# مدیر بتواند برای هر مجموعه بصورت جداگانه و مستقل بنرهای تبلیغاتی را مدیریت کند و آمار و محدودیت های جداگانه از تعداد بازدید یا کلیک و یا زمانه انتشار برای هر بنر داشته باشد.

#  طراحی قالب یا ظاهر صفحات بصورت جداگانه بررسی خواهد شد

اگر ابهام یا سوالی هست مطرح بفرمایید تا بیشتر توضیح و بررسی شود.

با تشکر

به اشتراک گذاری این پست


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !


ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید


ورود به حساب کاربری