رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

آپدیت خودکار اپلیکیشن اندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید

من چندتا سوال دارم میشه لطفا کمکم کنید.

1 اگر یه نرم افزار  طراحی کنیم و بخوایم کاربر خودش اطلاعاتی که تغییر کرده رو آپدیت کنه میشه؟

2 اگر ما نرم افزار طراحی شده رو در اختیار کاربرانمون بذاریم و بعد مدتی قصد آپدیت کردنشو داشته باشیم بدون اینک کاربر مجبور باشه دوباره فایل آپدیت شده رو دریافت کنه فقط مواردی که تغیر کرده واسش دوباره توی apk که روی گوشیش نصبه بروز بشه؟چجوری؟

3 چجوری از داخل نرم افزار نصب شده روی گوشی میشه ایمیل بفرستیم یا تماس بگیریم و اس ام اس بدیم؟

با تشکر

عنوان پست ویرایش شد

لطفا از عناوین سوال،خواهشا،لطفا و .... استفاده نکنید در غیر اینصورت سوالات حذف خواهند شد

Farzad Sarseify

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خسته نباشید

1 اگر یه نرم افزار  طراحی کنیم و بخوایم کاربر خودش اطلاعاتی که تغییر کرده رو آپدیت کنه میشه؟

2 اگر ما نرم افزار طراحی شده رو در اختیار کاربرانمون بذاریم و بعد مدتی قصد آپدیت کردنشو داشته باشیم بدون اینک کاربر مجبور باشه دوباره فایل آپدیت شده رو دریافت کنه فقط مواردی که تغیر کرده واسش دوباره توی apk که روی گوشیش نصبه بروز بشه؟چجوری؟

3 چجوری از داخل نرم افزار نصب شده روی گوشی میشه ایمیل بفرستیم یا تماس بگیریم و اس ام اس بدیم؟

با تشکر

1 درست متوجه نشدم... اطلاعات رو شما تغییر دادین یا خود یوزر؟ چی رو آپدیت کنه دقیقا؟

2 شما وقتی فایل apk رو می سازین یعنی تمامی فایل هاتون رو کامپایل کردین که یجور فشرده سازیه و برای آپدیت و تغییر این کد ها باید دیکمپایل و دوباره کمپایل کنین که توسط گوشی یه کاربر غیر ممکنه، واسه همین شما یه فایل جدید apk میسازین که جایگزین قبلی بشه

3 هر کدوم از این کار ها کد های خودش رو داره، یه سرچ کوچیک روی اینترنت بزنین فراوون واستون میان... تو همین فروم هم بالای صد نفر پرسیدن اینو

لینک ارسال

سلام خسته نباشید

با تشکر

1 درست متوجه نشدم... اطلاعات رو شما تغییر دادین یا خود یوزر؟ چی رو آپدیت کنه دقیقا؟

2 شما وقتی فایل apk رو می سازین یعنی تمامی فایل هاتون رو کامپایل کردین که یجور فشرده سازیه و برای آپدیت و تغییر این کد ها باید دیکمپایل و دوباره کمپایل کنین که توسط گوشی یه کاربر غیر ممکنه، واسه همین شما یه فایل جدید apk میسازین که جایگزین قبلی بشه

3 هر کدوم از این کار ها کد های خودش رو داره، یه سرچ کوچیک روی اینترنت بزنین فراوون واستون میان... تو همین فروم هم بالای صد نفر پرسیدن

با سلام

1 . بذا اینجوری بپرسم وقتی کاربر فایل apk رو روی گوشیش باز میکنه میشه یه گزینه آپدیت قرار بدیم که با کلیک روی اون فایل apk آپدیت شده رو از روی  مثلا سایت بازار دانلود کنه؟

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...