رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستایه عزیزم من میخوام داخل یک xml یک فایل txt در صورت امکان ورد، قرار بدم

این فایل txt رو درون پوشه assets گذاشتم حالا چطور اون رو درون یک تکست باکس فراخونی کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام..کاربر عزیز به پی سی دروید خوش آمدید.

در این تاپیک مثالی قرار گرفته است،ان را دانلود کنید مشکلتون حل خواهد شد

http://p30droid.com/Thread-%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%DA%A9%D8%AA%DB%8C%D9%88%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%85%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF?page=4
لینک ارسال

کل پروژه برای این هستش که یه فایل متنی چه فارسی یا انگلیسی را بتواند استریم کند و در یک کادر متنی  نمایش دهد

لینک ارسال

من یک منو دارم ک چند دکمه داره و با زدن هر دکمه به منویی میره ک اونجاهم چند دکمه دیگه هست زمانی ک فایل filemethods.java رو درون پروژه قرار دادم اولین دکمه منو اصلی دچار مشکل شده و force close میزنه مشکل از کجاست؟

لینک ارسال

من یک منو دارم ک چند دکمه داره و با زدن هر دکمه به منویی میره ک اونجاهم چند دکمه دیگه هست زمانی ک فایل filemethods.java رو درون پروژه قرار دادم اولین دکمه منو اصلی دچار مشکل شده و force close میزنه مشکل از کجاست؟

سلام

اسم فایل را در مانیفست اضافه کردین؟

لینک ارسال

سلام

اسم فایل را در مانیفست اضافه کردین؟

به صورت activity معرفی کنم یا چیز دیگه؟

لینک ارسال

بازم سلام به استادهای گرامی

مشکل فورس کلوز حل شد ولی هیچ متنی نمایش نمیده حتی اون مثالیم ک گفتین دانلود کردم اونم متنی نمایش نمیداد

شما در مثال آدرس فایل رو مموری کارت قرار دادین میخواستم ببینم اگه نرم افزارمون تویه حافظه گوشی نصب بشه مشکلی پیش نمیاد ؟

لینک ارسال

ببخشید یه سوال دیگه داشتم شما در تایپکتی ک آدرس دادین گفتین ک فایل txt رو باید در روت اصلی sdcard بریزین تا نمایش بده حالا چطور کاری کنیم ک با نصب نرم افزارمون این فایل txt نمایش داده بشه منظورم اینه ک فایل txt مون رو درون پروژه قرار بدیم و با خود نصب پروژه اون فایل تکست هم نمایش داده بشه

لینک ارسال

دوستان مشکل من حل شده ولی حتما باید دستی اون فایل تکست رو بریزم تو مموری کارت ولی من میخوام اینجوری نباشه لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال

خب چرا اینکارو میکنید ، فایل خود را بصورت اتوماتیک به حافظه انتقال بدید،مثلا در پوشه assets قرار بدهید سپس با کلاس زیر آن را به SDCARD کپی کنید :

String destFile = Environment.getExternalStorageDirectory().toString().concat("/file");try {        File f2 = new File(destFile);        InputStream in = getAssets().open("new.txt");        OutputStream out = new FileOutputStream(f2);        byte[] buf = new byte[1024];        int len;        while ((len = in.read(buf)) > 0) {            out.write(buf, 0, len);        }        in.close();        out.close();        System.out.println("File copied.");    } catch (FileNotFoundException ex) {        System.out                .println(ex.getMessage() + " in the specified directory.");        System.exit(0);    } catch (IOException e) {        System.out.println(e.getMessage());    }

سپس مجوز زیر را نیز در فایل androidmanifest اعمال کنید :

لینک ارسال

سلام می خوام به محتوای عددی textیکی اضافه کنم (یعنی اگه 9 بود بشه 10)چجوری اینکارو بکنم.

لطفا اگه می دونین جواب بدین

لینک ارسال

یک متغیر به textview اضافه کنید و مثلا با کلیک بر روی یک button به متغیر یکی اضافه کنید مثلا :

counter=0;btnss.setOnClickListener(new OnClickListener() {        public void onClick(View v) {             counter++;             text.setText(counter);        }    });
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...