رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

والا من 50 درصد چیزایی که بلدم رو از این انجمن یاد گرفتم...

هر انجمنی ایراداتی داره.

اینجا بیشتر به مشکلات جواب گو هستند.و مباحث اموزشی کم دیده میشه

اما واقعا توی جوابگویی عالی هستند..

جا داره از همگی تشکر کنم....

واقعا چندین انجمن باید توی کشور باشه در مورد برنامه نویسی اندروید (به این خوبی منظورمه)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شما باید سعی کنید اول یک چیزی را بلد باشید بعد در مورد اشکالاتتان در ان مبحث سوال کنید.حالا هر چقدر انجمن زیاد هم باشد.

لینک ارسال

یکی از اشکالات دوستانی که تازه به شروع به برنامه نویسی گرفته اند این میباشد که طرز درست بیان کردن سوالات را انجام نمی دهند، به این دلیل که در حال انجام یکاری هستند که خودشون درگیر آن هستند و در انجمن سوالی رو مطرح میکننند که خیلی ساده به مشکل پرداخته میشود و تصور میکنند همه کاربران دیگر الان با همین مشکل روبه رو هستند

مشکل بعدی نیز مربوط به قرار ندادن کدهای برنامه است ، تا زمانی که کدی از برنامه ای که نوشته اید را قرار ندهید امکان پاسخگویی درست امکان پذیر نیست.

همچنین قرار ندادن عناوین مناسب برای مشکل میباشد، مثلا بیشتر دوستان عناوین سوال،مشکل،لطفا،خواهشا و ... را برای عنوان مشکل انتخاب میکننند ، این عمل باعث میشود سوالات یا پاسخ داده نشود یا خیلی دیرتر از باقی سوالات پاسخ داده شود

لینک ارسال

اقا من یه سوال پرسیدم هیچکی جواب درست حسابی نه تو این انجمن و جندتا انجمن دیگه بلدم ندادن موندم چیکار کنم

لینک ارسال

این برنامه رو ببینبید http://cafebazaar.ir/app/com.ara.phonewhois/?l=fa

اومده به جای استفاده از vew view که ادرسش اینه http://www.mci.ir/web/guest/gprs-and-mms-settings

داخل برنامه جا ذاشته که شمار رو وارد کنید،حرف تصوی رو وارد کنید و وقتی که شما اونو وارد می کنید خود برنامه داخل سایت وارد میکنه

میشه بیپرسم که چه کدی نوشته؟؟؟؟؟خیلی ممنمون میشم بگید

این سوالو چندبار مطرح کردم ولی کسی درست حسابی جواب نمیده

لینک ارسال

سلام

دوست عزیز اگه جواب ندادن حتما بلد نبودند یا توی شک بودند که از چی استفاده شده.

برای این کار شما باید با سرویس ها آشنایی داشته باشید و همچنین با JSOP و XMLParser و ....

برای این کار باید با سایت سازنده همکاری لازم را داشته باشید ک بتونید به سایت انها دسترسی داشته باشید و اطلاعات دریافتی و ارسالی آنها را پارس کنید و توی اپلیکیشن خودتون نمایش دهید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...