رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

باسلام

در وحله اول از تمام متخصصین این سایت تشکر میکنم کار منو خیلی راه انداختن با اموزشاشون ;):)

میخاستم پکیج نیم یک برنامه رو عوض کنم میشه راه نمایی کنید:huh:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باید به AndroidManifest برید و خط   package="com.android.note"  را پیدا کنید،اونجا اسم پکیج رو عوض کنید، سپس بطور اتوماتیک اسم پکیج R نیز عوض میشود.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>    package="com.android.note"    android:versionCode="1"    android:versionName="1.0" >

اگر بعد اینکار تو اکتیویتی ها ارور دیدید ، اونارو باز کنید اسم فایل R جدید رو بهش بدین

لینک ارسال

شرمنده داداش من گیراییم ضعیفه من به وسیله این برنامه APK-Multi-Toolv1.0.11 برنامه ها رو فارسی میکنم  و حالا میخام  پکیج نیم رو عوض کنم کامپایل کردنی عرور میده همین کاریکه شما گفتی رو میکنم

لینک ارسال

خب بعدش باید فایل R در مسیر gen پکیچ اون رو هم همونی که براتون قرار دام بزارید، همچنین باید قبل از نام اکتیویتی ها در فایل مانیفست باید اسم پکیج نیز بیاید. بدین صورت :

android:name="alireza.19962.taskmanager.LockList"
لینک ارسال

داداش شرمنده این کل پکیج تو هر فولدیری که هر تغییریر میدی یه اسکرین شات ین اسم مسیر رو ذکر کن دمت گرم

task.zip

لینک ارسال

پروژه تون توی اکلیپس باز نمیشه، چون با اون نوشته نشده. اون برنامه رو تا الان تست نکردم لینک دانلودی برام بزارید تا روش کار کنم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...