رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام دوستان عزیزم بنده در برنامم از انیمیشن استفاده کردم که نزدیک به نودتا تصویر در این انیمیشن بارگذاری کردم ولی هنگام اجرا با اجرای اکتیویتی مربوطه برنامه بسته میشه،اگه از دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

مشکل از حجم و تعداد عکسهاست :S

سلام

ممنون از راهنماییتون، دقیقاً مشکل همینه که شما میگین ولی راه حلش چیه؟

سلام

شاید مشکل از حجم عکساتون باشه

سلام

ممنون از راهنماییتون، دقیقاً مشکل همینه که شما میگین ولی راه حلش چیه؟

اگه جایی مجبور باشم از تعداد بالایی عکس برای انیمیش استفاده کنم باید چیکار کنم که این مشکل پیش نیاد؟؟

لینک ارسال
خب باید حجم عکسا رو پایین بیارین.راه های مختلفی برای این کار هست یا به صورت فایل فلش درست کنین تصویرتونو بعد توی برنامه بذارین
لینک ارسال
خب باید حجم عکسا رو پایین بیارین.راه های مختلفی برای این کار هست یا به صورت فایل فلش درست کنین تصویرتونو بعد توی برنامه بذارین

حجم عکسارو کم کردم هرکدوم تقریبا 3 کیلو بایت

برنامم به شکلی هست که باید با کلیک بر روی دکمه اجرا انیمیشن پخش بشه آیا اینکارو میشه با فایل فلش انجام داد؟

لینک ارسال

بله میشه با فلش این کار را کرد

ولی من میگم که توی نت اپلود کن بعد کاربر که روی دکمه کلیک کرد شرط بزار که اگر تصویر مورد نظر نبود دانلودش کنه اینجوری هم حجم برنامه ات پایین میاد هم مارکت ها زود قبولش میکنند و هم کاربردوست میشه!:D

لینک ارسال
  • 4 هفته بعد...

بله میشه با فلش این کار را کرد

ولی من میگم که توی نت اپلود کن بعد کاربر که روی دکمه کلیک کرد شرط بزار که اگر تصویر مورد نظر نبود دانلودش کنه اینجوری هم حجم برنامه ات پایین میاد هم مارکت ها زود قبولش میکنند و هم کاربردوست میشه!:D

سلام

من هم همین مشکل رو دارم

و با فلش این کار رو انجام دادم و برای اجرای فایل فلش در اکتیویتی از چه کدی استفاده کنم

با تشکر

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...