adlin2000

پرسش در مورد کنترل استفاده شده در برنامه

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

یه تصویر از برنامه کافه بازار گذاشتم ممنون میشم یکی بگه داخل برنامه از چه کنترلی استفاده شده

همون طور که تو تصویر نشان دادم . یک باتن هست که کاربر با کلیک روی اون ، داخل همان اکتیویتی یه صفحه کوچکی باز می شود که نظرات کاربران داخل آن هست و اطراف صفحه نظرات یه پرده کدر رنگ هست . ( نکته مهم برای من ، پنجره نظراتی هست که داخل اکتیویتی باز شده است بدون اینکه کاربر به اکتیویتی دیگه بره)

قبلاً از نظرات اساتید ممنونم

[align=center]Screenshot_2013_03_02_12_04_38.png[/align]

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از ویجت SliderDrawer استفاده شده است.این کنترل برای این میباشد که وقتی روی آن کلیک میشود لایوتی نمایش داده شود.

android:layout_width="fill_parent"        android:layout_height="fill_parent"        android:handle="@+id/handle"         android:content="@+id/content"> 

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

از پاسخ تون بینهایت ممنونم

جستجو هایی در این مورد برای این ویجت انجام دادم ،  از جمله این لینک

کاری که من میخوام در برنامه ام انجام بدم ، این هست :

ابتدا سمبل شده تصاویر ، به همراه توضیحات  در یک لیست ویو قرار می گیرد . بعد کاربر با انتخاب هر سطر از لیست ویو ، تصویر در سایز بزرگ در همان صفحه به نمایش در میاد . (چیزی مشابه تصویر بالا)

البته من SliderDrawer را  امتحان کردم منتها در قسمت

android:handle="@+id/handle

اگه ویجت handle را بیرون از sliderdrawer بزارم خطا میده .

کلاً  با گفته های بنده بهترین راه حل برای پیاده سازی برنامه ام چی میتونه باشه ؟ آیا sliderdrawer  برای این کار مناسب هست یا راه حل های بهتری هم هست ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

اون خط رو بردارید من اشتباهی براتون گذاشتم..نه همین SliderDrawer کارتون رو راه میندازه چون خود مثلا بازار هم از این استفاده کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری