رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ممنون میشم کمک کنین 

من میخوام  یه آیدی و اسم از بانک مای اس کیو ال بخونه و در یه لیست ویو نشون بده ولی اول بررسی کنه که ایدی ورودی با آیدی  که تو بانک مساوی، اگه مساوی بود بیاد اطلاعات همون سطر چاپ کنه.

این کدش همه اطلاعات چاپ میشه نمیدونم باا چه دستوری مقایسه کنم

بعد چاپ کنه

ممنون

code.jpg

code.jpg.d392ab9a77ba07282db8e34c74253ada.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورت را واضح تر بگو کجای کد و چی رو می خوای مقایسه کنی.اگه یه رشته رو می خوای مقایسه کنی می تونی از تابع equals استفاده کنی.

لینک ارسال

منظورت را واضح تر بگو کجای کد و چی رو می خوای مقایسه کنی.اگه یه رشته رو می خوای مقایسه کنی می تونی از تابع equals استفاده کنی.

equal تو map  جواب نمیده ، مقایسه میخوام انجام بدم تو map  ولی نمیشه .

ممنون

لینک ارسال

خوب خانم رشته که مپ کرده اید را از مپ بگیرید و سپس مقایسه کنید

ممنون ،من مقایسه پیدا کردم با بدبختی  ولی یه مشکل دارم .ممنون میشم  کمک کنین 

این کد مقایسه میکنه ولی اون مقدار k و  f  تو لیست چاپ نمیکنه تو toast نشون میده ، اگه مستقیم cid  و dars بذارم باز اطلاعات همه افراد نشون میده من میخوام اطلاعات همون یک نفر نشون بده  تو لیست .خلاصه 

String[] {"k","f"} نشون نمیده

String[] {"cid","darss"} باشه همه اطلاعات نشون میده

ممنون

String userid="9120";for (int j=0;j		{		if(MyArrList.get(j).get("username").equalsIgnoreCase(userid))		{			 k=MyArrList.get(j).get("cid");			 f=MyArrList.get(j).get("dars");				sAdap = new SimpleAdapter(this, MyArrList, R.layout.activity_column_see_name,				new String[] {"k","f"}, new int[] {R.id.id,R.id.name}); 		}}Toast.makeText(this,""+k+f, Toast.LENGTH_SHORT).show();lisView1.setChoiceMode(ListView.CHOICE_MODE_SINGLE);lisView1.setAdapter(sAdap);
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...