رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

ارسال نظارت با پیامک؟

پست های پیشنهاد شده

سلام میخوام تو برنامه ام یه editText ایجاد کنم که مثلا نظرات با پیامک برام بباد

متن رو تو ادیت تکست بنویسن و برام اسرال بشه ؟؟

کد زیادی میخواد؟؟

میشه راهنمایی کنین؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام میخوام تو برنامه ام یه editText ایجاد کنم که مثلا نظرات با پیامک برام بباد

متن رو تو ادیت تکست بنویسن و برام اسرال بشه ؟؟

کد زیادی میخواد؟؟

میشه راهنمایی کنین؟؟

این تابع برای ارسال sms:

public void sendSMS(String phoneNumber, String message)   {       SmsManager smsManager = SmsManager.getDefault();       String SENT = "SMS_SENT";       String DELIVERED = "SMS_DELIVERED";       SmsManager sms = SmsManager.getDefault();       ArrayList parts = sms.divideMessage(message);       int messageCount = parts.size();       Log.i("Message Count", "Message Count: " + messageCount);       ArrayList deliveryIntents = new ArrayList();       ArrayList sentIntents = new ArrayList();       PendingIntent sentPI = PendingIntent.getBroadcast(this, 0, new Intent(SENT), 0);       PendingIntent deliveredPI = PendingIntent.getBroadcast(this, 0, new Intent(DELIVERED), 0);       for (int j = 0; j < messageCount; j++)       {           sentIntents.add(sentPI);           deliveryIntents.add(deliveredPI);       }registerReceiver(new BroadcastReceiver()       {           @Override           public void onReceive(Context arg0, Intent arg1)           {               switch (getResultCode())               {                   case Activity.RESULT_OK:                       Toast.makeText(getBaseContext(), "SMS delivered",                               Toast.LENGTH_SHORT).show();                       break;                   case Activity.RESULT_CANCELED:                       Toast.makeText(getBaseContext(), "SMS not delivered",                               Toast.LENGTH_SHORT).show();                       break;               }           }       }, new IntentFilter(DELIVERED));registerReceiver(new BroadcastReceiver()       {           @Override           public void onReceive(Context arg0, Intent arg1)           {               if(getResultCode() == Activity.RESULT_OK)               {                   Toast.makeText(A_RegistrationWays.this, "SMS SENT", Toast.LENGTH_LONG).show();               }               else               {                   App.MessageBox_Error(A_RegistrationWays.this, "SMS NOT SEND");                   setContentView(R.layout.a_send_key_dialog);                   setUpContents();               }           }       }, new IntentFilter(SENT));smsManager.sendTextMessage(phoneNumber, null, message, sentPI, deliveredPI);}

اینم تابع برای اینکه بفهمی دستگاه سیمکارت روش هست یا نه، چون اگه نباشه و از تابع ارسال استفاده کنی force close میده:

public static boolean SimCardAvailability(Context context)   {       TelephonyManager telMgr = (TelephonyManager) context.getSystemService(Context.TELEPHONY_SERVICE);       if (telMgr.getSimState() != TelephonyManager.SIM_STATE_ABSENT)       {           if(telMgr.getSimState() == TelephonyManager.SIM_STATE_READY)               return true;       }       return false;   }

تو manifest هم این رو اضافه کن:

لینک ارسال

این همه کد که نمی خواد من برای چند تا از دوستان انجام دادم.

بزودی سورس کد رو میزارم که همه استفاده بکنند.

لینک ارسال

دوست عزیز کد بذار! با حرف نیست که! احتمالاً منظورت ارسال از طریق intent هست که اون روش دو سه خط بیشتر نمی شه و کدش همه جا هست، من اینجا یه چیز کامل نوشتم که به درد همه بخوره

لینک ارسال

شما کارتون درسته داداش .

من منظورم اینه که یه سورس ساده باید بزاریم تا کارشون زودتر راه بیفته.(که با زدن منوی گوشی منو باز میشه و با کلیک روی ارسال نظر به صفحه ارسال میروید و با تایپ متن وکلیک روی دکمه متن به شماره تلفن تعریف شده ارسال میشه)

باز هم ممنون بابت کمکتون .

موفق باشید

لینک ارسال

این همه کد که نمی خواد من برای چند تا از دوستان انجام دادم.

بزودی سورس کد رو میزارم که همه استفاده بکنند.

ممممنون

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...