رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

طراحی لیست در eclipse برای اندروید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز من مشکلی که داشتم اینه که چطوری میشود یک لیست کامل (مثلا شامل چند تاپیک یا موضوع)را در اندروید بگذارم؟

eclipse دارم و تا حالا بارها برنامه ساختم ولی مشکل من در بارگذاری لیست در view اصلی نیست بلکه مشکل من اینه که چطوری موضوع ها را در لیست بگذارم؟عکس مشکلم را پیوست کردم ببینید

چطوری باید لیستم را کامل کنم؟

Capture.JPG

Capture.JPG.ba61eabb1c753ea5b32c1cd911bbdab1.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز به پی سی دروید خوش آمدید

برای ساختن چنین لیستی باید یک لیست سفارشی بسازید.بدین صورت که ابتدا یک لایوت جدا برای ظاهر لیست می سازید سپس این لایوت را به لسیتی که قصد دارید نمایش داده شود وصل میکنید،در مرحله آخر یک Adapter می سازید برای اینکه اطلاعات دیتابیس در سطر به سطر لیست قرار گیرد.

در سایت اگر بگردید تاپیک های زیادی در این رابطه قرار گرفته است. سعی بر آن داریم حداکثز تا  فردا تاپیکی چامع در مورد لیست سفارشی را آماده کنیم تا مشکل کلیه دوستان حل شود.پس منتظر باشید فردا روزی شاد برای همه باشد

لینک ارسال

فکر کنم اینی که شما میگین باید اطلاعات رو از یک وب سرویس بگیره.

عناوین را به لیست ویو انتقال بده و با هر کلیک روی عناوین محتویات آن رو روی حالا برای مثال وب ویو نمایش بده.من هفته ی پیش همچین برنامه ای رو کد نویسی کردم.فعلا به کامپیوترم دسترسی ندارم اما براتون میزارم در کوتاه ترین زمان

لینک ارسال

نه اصلا حرف تون درست نیست ، بدلیل اینکه اطلاعات هرچی میتواند باشد، برنامه نویس باید با هنر خود از آنها استفاده کند..

کار نشد نداره مگر اینکه سخت افزار اجازه ندهد ..پس لزومی ندارد از RSS اطلاعات رو بگیره

لینک ارسال

بلاخره شما استاد مایین!

خوب میدونید!

srfarzad تاپیک ویرایش گردید: لطفا از جملات مناسب استفاده کنید.

لینک ارسال
  • 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...