26 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

این کار بسیار اسونه

فقط باید با ساختار کدهای لیست ویو اشنایی داشته باشید

متن هر ایتم رو داخل فایل استرینگ قرار بدین و باکلیک برروی هر ایتم اون ایدی هر متن رو بگیره و داخل تکست ویو نشون بده

شما شروع کن کدهارو بزن هرجا مشکل بود دوستان کمک میکنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط مهندس
      سلام.
      من فایل های php ارتباط با سرورمو اپلود کردم در فایل public html و داخل برنامه هم ک url ست کردم برای ارتباط با سرور.
      الان یک مشکلی ک دارم بحث امنیته.
      مثلا ما تو وب سایت بحث کوکی ها و سشن ها رو داریم. 
      تو اندروید برای امنیت باید چیکار کنیم؟؟
      در ضمن مثلا فرض کنید url من https://www.android.com/app/register.php .
      حالا شما فرض کنید یه هکر براحتی میتونه ب این صفحه دسترسی پیدا کنه دیتا اینرزت کنه در دیتابیس.
      یا کلا در این ادرس https://www.android.com/app/ ب تمام فایل ها میتونه دسترسی پیدا کنه.

• توسط niloobani
      دوستان به یک برنامه نویس و توسعه دهنده ios و اندروید در یک شرکت معتبر نیاز دارم. لطفا در صورت داشتن شرایط پیام بدید
      http://banijob.com/company/پیشگامان-هوا-و-انرژی/jobs/APP-Developer
    • توسط niloobani
      سلام .به یک توسعه دهنده اپلیکیشن مسلط به ساخت اپلیکیشن برای اندروید و ios در یک شرکت معتبر نیاز دارم . لطفا در صورت داشتن شرایط به من پیام بدید
    • توسط snowman
      سلام
      یه برنامه کتاب الکترونیکی نوشتم که همه چیش درست کار میکنه فقط تو قسمت جستجوش گیر کردم. تو برنامه از sqlite برای دیتابیس استفاده کردم که شامل یه table هست .برنامه 4 قسمت داره که واسه هر قسمت یه اکتیویتی ساختم که با استفاده از لیست ویو اطلاعاتو نشون میده . تو قسمت جستجو نمیتونم آیتم رو به اکتیویتی مورد نظر پاس بدم .نمیدونم اصلا امکانش هست یا نه راستش این اولین برنامم هستش ممنون میشم راهنماییم کنیید.
      import android.content.Context; import android.content.Intent; import android.os.Bundle; import android.support.v7.app.AppCompatActivity; import android.view.View; import android.view.WindowManager; import android.widget.AdapterView; import android.widget.EditText; import android.widget.ListView; import android.widget.RadioButton; import android.widget.RadioGroup; import android.widget.SimpleAdapter; import android.widget.Toast; import java.util.HashMap; import java.util.List; import uk.co.chrisjenx.calligraphy.CalligraphyContextWrapper; public class search extends AppCompatActivity { private DatabaseHandler db; private ListView resultListView; private List<HashMap<String , Object>> resultBooks; @Override protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) { super.onCreate(savedInstanceState); setContentView(R.layout.activity_search); getWindow().getDecorView().setLayoutDirection(View.LAYOUT_DIRECTION_RTL); resultListView = (ListView) findViewById(R.id.resultListView); db = new DatabaseHandler( getBaseContext() ); db.open(); if( db.getScreenState() == 1 ) { getWindow().addFlags(WindowManager.LayoutParams.FLAG_KEEP_SCREEN_ON); } db.close(); } public void onBtnFindClick( View v ) { resultListView.setAdapter(null); RadioGroup rGroup = (RadioGroup) findViewById(R.id.rgItems); int selected_item_id = rGroup.getCheckedRadioButtonId(); RadioButton rbTitle = (RadioButton) findViewById(R.id.rbSearchByTitle); RadioButton rbContent = (RadioButton) findViewById(R.id.rbSearchByContent); String search_by = ""; if( selected_item_id == rbTitle.getId() ) { search_by = "title"; } else if( selected_item_id == rbContent.getId() ) { search_by = "content"; } EditText etSearchKey = (EditText) findViewById(R.id.txtSearchKey); if( etSearchKey.getText().length() < 1 ) { Toast.makeText( getBaseContext() , getString(R.string.search_error_enter_text) , Toast.LENGTH_SHORT ).show(); return; } String key = etSearchKey.getText().toString().trim(); String[] keys = key.split("\\s+"); String query = search_by + " LIKE '%" + keys[0] + "%'"; StringBuilder sb = new StringBuilder(); for( int i = 1; i < keys.length; i ++ ) { sb.append( " OR " + search_by + " LIKE '%" + keys[i] + "%'" ); } query = query + sb.toString(); /* title LIKE '%ali%' OR title LIKE '%reza%' OR ... */ showResultOfSearch(query); } public void showResultOfSearch(final String query ) { db.open(); resultBooks = db.getTableOfResultsOfSearch( query ); db.close(); if( resultBooks.size() < 1 ) { Toast.makeText( getBaseContext() , getString(R.string.search_error_not_found) , Toast.LENGTH_SHORT ).show(); return ; } String[] from = { "title" , "fav_flag" , "see_flag" }; int[] to = { R.id.txtTitle , R.id.setFav , R.id.setSee }; SimpleAdapter adb = new SimpleAdapter( getBaseContext() , resultBooks , R.layout.tbl_content_list_row , from , to ); resultListView.setAdapter(adb); resultListView.setOnItemClickListener( new AdapterView.OnItemClickListener() { @Override public void onItemClick(AdapterView<?> parent, View view, int position, long id) { Intent i = new Intent(getBaseContext(), book_content4.class); String my_id = resultBooks.get(position).get("id").toString(); i.putExtra("id", my_id); startActivity(i); overridePendingTransition(R.anim.fade_in, R.anim.fade_out); } } ); } protected void attachBaseContext(Context newBase) { super.attachBaseContext(CalligraphyContextWrapper.wrap(newBase)); } }  

• دوره آموزشی اندروید ایران کانادا آموزش ویدئویی اندروید آموزش برنامه نویسی اندروید اندروید کاپ دوره آنلاین اندروید کتاب های آموزشی اندروید بسته آموزشی اندروید دوره برنامه نویسی اندروید آموزش Kotlin
  • فایل