namdar79

ذخیره اطلاعت

2 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من می خوام یک دشته بولین (boolean)   رو که در یک اکتیویتی (مانند کد زیر ) ذخیره کردم رو در یک اکتیویتی دیگه بخونم

public class prefs extends PreferenceActivity {      @Override   protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {           super.onCreate(savedInstanceState);           SharedPreferences prefs = PreferenceManager.getDefaultSharedPreferences(this);           String myString = prefs.getString("myStringName", "");           Boolean myBoolean1 = prefs.getBoolean("level_1", false);           Boolean myBoolean2 = prefs.getBoolean("level_2", false);                       Boolean myBoolean3 = prefs.getBoolean("level_3", false);                       Boolean myBoolean4 = prefs.getBoolean("level_4", false);                       Boolean myBoolean5 = prefs.getBoolean("level_5", false);                       Boolean myBoolean6 = prefs.getBoolean("level_6", false);                       Boolean myBoolean7 = prefs.getBoolean("level_7", false);                       Boolean myBoolean8 = prefs.getBoolean("level_8", false);                       Boolean myBoolean9 = prefs.getBoolean("level_9", false);               }} 

و میدونم باید از کد زیر استفاده کنم

SharedPreferences shared = getSharedPreferences("prefs", MODE_PRIVATE);SharedPreferences.Editor editor = shared.edit();boolean boolean_from_sp = shared.getBoolean("level_1",false);

حالا من دوتا سوال دارم.....

1- چطوری باید اون رو تغیرش بدم (از فالس به ترو ) در برنامه نویسی

2- چطوری باید بگم که اگه level_1 برابر با true بود عکس b2 تغیر کنه و بشه but3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
سلام

برای به نظرم برای هر دو سوال میتونی از کد زیر استفاده کنی

[shcode=java]boolean boolean_from_sp = prefs.getBoolean("level_1", false);

if(boolean_from_sp  == true){

//کاری که میخوای  انجام بدی

}[/shcode]

مقدار level_1 و گرفته توی متغیر ذخیره کرده الان میتونی عکس و بگی عوض کنه یا مقدار ترو رو به فالس تغییر بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری