رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اجرای هیچ برنامه آماده ای

پست های پیشنهاد شده

من متاسفانه تا کنون نتوانسته ام هیچ برنامه آماده ای را imort و اجرا کنم هر پروژه ای مثلا همون پروژه گلستان (فارسی نویسی) شما را هم که import کردم  از اون خط اول که نام پکیج است error میده [align=left]Multiple markers at this line[/align]

[align=left]- The type java.lang.Object cannot be resolved. It is indirectly referenced from required .class [/align]

[align=left]files[/align]

[align=left]- The type java.lang.Throwable cannot be resolved. It is indirectly referenced from [/align]

[align=left]required .class files[/align]

[align=left]The type java.lang.String cannot be resolved. It is indirectly referenced from required .class [/align]

یکی از دوستان گفتند چون نسخه ADT و SDK یکسان نیست اینطوریه ولی هر دو نسخه 22.0.1 هستن.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این مشکل از نسخه جاوای سیستمات میباشد.لطفا نسخه JDK خود را ببنید چند میباشد.

[align=center]508x273http://p30droid.com/Uploader/do.php?img=46[/img][/align]

لینک ارسال

خب برای اینه ارور میده،باید نسخه 1.6 را نصب کنید

من قبل از نصب متعلقات اندروید JDK7 که  حجمش هم خیلی زیاد بود نصب کردم حالا منظورتون اینه که JDK ورژن پایینتر را نصب کنم؟

لینک ارسال

تا الان مشغول نصب ورژن 1.6 جاوا بودم و نصب هم شد(1.6.0.31) ولی کماکان برنامه گلستان و برنامه های import شده دیگه خطا دارن.

لینک ارسال

یکبار جاوا  1.7 را حذف کنید و سیستم خود را رستارت کنید، ببینید حل خواهد شد؟

دقیقا همینکار را کردم وگرنه ورژن قدیمیتر که نصب نمیشد  java1.7 را حذف و سپس آن را نصب کردم و ورژن را نیز چک کردم همه چیز درسته ولی مشکل من حل نشد

لینک ارسال

یه مقدار سرچ کردم و روی پروژه ام راست کلیک و سپس properties را انتخاب و در بخش installed jre و compiler دیدم که تنظیم شده روی 1.7 و من گذاشتمش روی 1.6 ودیگر دستور package.... که در ابتدای تمام فایلهای جاوا است را خطا نمیده ولی مشکلی که وجود دارد این است فایل R.java از پوشه gen پاک شده و در نتیجه هیچکدوم از importها را نمیشناسه با clean و build و حذف و نصب پروژه هم درست نشد لطفا کمکم کنید

لینک ارسال

دوباره با تغییراتی در تنظیمات importها ر شناخت ولی  import sun.jkernel.Bundle; و java.awt.Button را نمی شناسه و در ضمن فایل R.java نیز وحود نداره

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...