رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

باعرض سلام و خسته نباشید 

یه سوال داشتم من اومدم دوتا imagebouttn رو کنار هم گزاشتم ولی روی گوشی های 3.1اینچ برنامه درست اجرا میشه ولی روی گوشی های5.1اینچ برنامه خراب میشه به عکس رو میزارم تا منظورم رو بهتر متوجه شید

در صفحه نمایش 3.1 اینچ که درست هست:

73841938467008631663.png

در صفحه نمایش 5.1 اینچ :

66995718464405278555.png

میخواستم ببینم چیکار باید کرد که اون دوتا تصویر وسط صفحه که توی صفحه های 5.1 بهم ریخته هست رو مثل صفحه نمایش 3.1 اینچ درست بشه

لطفا راهنماییم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز

عکس مربوط به رزولیشن 5.1 اگر دقت کنید لبه های خالی و محتوا به درستی  رزولیشن قبلی نیست

شما باید یک پوشه به نام layoute-large در پوشه res ساخته و فایلهای xml مربوط به صفحه نمایش های بزرگ را در آن پوشه از نو بسازید

اگه کیفیت عکسها و بزرگ شدن آنها توسط دستگاه مطلوب نیست و این کار را به درستی انجام نمیگیره بگید یه نمونه بزارم 

:shy:

لینک ارسال

دوست عزیز به تصویر زید دقت کنید :

[align=center]do.php?img=48[/align]

آنچنان که در تصویر مشاهده میکنید، سه پوشه Layout داریم،شما باید بدین صورت پوشه ایجاد کنید و مثلا فایل main.xml خود را در هر سه آن قرار دهید، تنها کاری که لازمه این هستش که سایز رو در هر layout بسته به سایز گوشی تغییر دهید.

لینک ارسال

ببخشید یه سوال دیگه اگه بخواهم سایز 5اینچ رو به صورت دستی وارد کنم باید x dipو ydip رو چند قرار بدم؟

لینک ارسال

این برنامه مشکلتون رو حل میکنه 

روشهای دیگری نیز وجود داره(مثل روشی که من قبلا گفتم خدمتتون)

اصلا جای نگرانی نیست ، یه ذره بیشتر پیش برید منظور بنده رو متوجه میشید

شما باید بر اساس داده هاتون تصمیم گیری کنید

موفق باشید

Animation.zip

Animation.zip

لینک ارسال

خیلی ممنون.من متوجه منظورتون شدم ولی سوالم اینه که توی پوشه ی جدید وقتی xml رو میریزم میخوام مخصوص صفحه 5اینچ باشه ولی ایکلیپس صفحه5.1رو داره برای همین میخوام صفحه نمایش 5اینچ رو به صورت دستی وارد کنم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...