mahditofighi

روشن کردن دیتا اینترنت گوشی

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من یه تکه کد احتیاج دارم که بشه باهاش دیتا اینترنت گوشی یا همون mobile data رو روشن کرد .

چند نمونه کد پیدا کردم که هیچکدوم جواب نداد .

کسی از دوستان یک کد تست شده داره ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربر گرامی از این کد استفاده کنید :

روشن کردن :

public void turnGPSOn(){Intent intent = new Intent("android.location.GPS_ENABLED_CHANGE");intent.putExtra("enabled", true);this.ctx.sendBroadcast(intent);String provider = Settings.Secure.getString(ctx.getContentResolver(), Settings.Secure.LOCATION_PROVIDERS_ALLOWED);if(!provider.contains("gps")){ //if gps is disabledfinal Intent poke = new Intent();poke.setClassName("com.android.settings", "com.android.settings.widget.SettingsAppWidgetProvider"); poke.addCategory(Intent.CATEGORY_ALTERNATIVE);poke.setData(Uri.parse("3")); this.ctx.sendBroadcast(poke);}}

خاموش کردن :

public void turnGPSOff(){String provider = Settings.Secure.getString(ctx.getContentResolver(), Settings.Secure.LOCATION_PROVIDERS_ALLOWED);if(provider.contains("gps")){ //if gps is enabledfinal Intent poke = new Intent();poke.setClassName("com.android.settings", "com.android.settings.widget.SettingsAppWidgetProvider");poke.addCategory(Intent.CATEGORY_ALTERNATIVE);poke.setData(Uri.parse("3")); this.ctx.sendBroadcast(poke);}}

در فایل مانیفست نیز این مجوز Permission را تعیین کنید :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

به نظر میاد این کد برای روشن و خاموش کردن gps باشه .

من میخوام اینترنت گوشی رو روشن کنم ، mobile data

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری