pesarpak

تغییرات زیباسازی گالری

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام . میخوام وقتی گالری عکس رو نشون میدم زیباتر باشه . قاب اطراف عکس ها در خود گالری رو چطور تغییر بدم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با این دستور می تونی برای گالری قاب ایجاد کنی:

imageView.setBackgroundResource(yourGalleryItemBackground);

اینم یه مثال:

Galery.zip

Galery.zip

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام مهندس . اگه امکان داره بیشتر واسم توضیح بدید . چون فایل apk اجرا نشد که ببینم تغییرات چطوره . با تشکر .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

شاید به خاط ورژن sdk تون باشه چون تو سیستم من اجرا میشه. اگه به کلاس ImageAdapter نگاه کنی متوجه میشی: کامنت فارسی گذاشتم.

package com.example.galery;import android.content.Context;import android.content.res.TypedArray;import android.util.Log;import android.view.View;import android.view.ViewGroup;import android.widget.BaseAdapter;import android.widget.Gallery;import android.widget.ImageView;public class ImageAdapter extends BaseAdapter {int mGalleryItemBackground;   private Context mContext;   private Integer[] mImageIds = {   		R.drawable.menu01,           R.drawable.menu02,           R.drawable.menu03,           R.drawable.menu04,           R.drawable.menu05,           R.drawable.menu06    };  public ImageAdapter(Context c) {//این 4 خط      mContext = c;       TypedArray attr = mContext.obtainStyledAttributes(R.styleable.HelloGallery);       mGalleryItemBackground = attr.getResourceId(R.styleable.HelloGallery_android_galleryItemBackground, 0);       attr.recycle();       Log.i("ImageAdapter", "Gallery setupped successfully.");   }   public int getCount() {       return mImageIds.length;   }   public Object getItem(int position) {       return position;   }   public long getItemId(int position) {       return position;   }   public View getView(int position, View convertView, ViewGroup parent) {       ImageView imageView = new ImageView(mContext);       imageView.setImageResource(mImageIds[position]);       imageView.setLayoutParams(new Gallery.LayoutParams(150, 150));       imageView.setScaleType(ImageView.ScaleType.FIT_XY);// این 1 خط       imageView.setBackgroundResource(mGalleryItemBackground);//        Log.i("ImageAdapter", "Position:" + position);       return imageView;   }}

فایل پیوست مشکل داشت اصلاحش کردم، یه بار دیگه دانلود کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من فقط یه گالری درست کردم . imageadapter تولید نکردم تو کلاس ها . اون خط رو هم اضافه کردم به کلاس اما نشد . ایرادی نگرفت اما تغییراتی ندیدم در apk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری