رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

[align=right]سلام خسته نباشید بنده الان درست 1 ماه با برنامه eclipse مشکل دارم به هر کسیم پیم دادیم نتونست مشکله مارو حل کنه خودم دیگه کلافه شدم همه چی ok و بروز و آخرین نسخت ولی وقتی پروژه رو run میکنم تا بر روی شبیه ساز اجرا بشه دوتا اختار میده که عکساشونو زیر قرار میدم اگه راه حلی بلدین راهنمایم کنید با تشکر.[/align]

[align=right]650x650http://s5.picofile.com/file/8161233300/1.JPG[/img]

[/align]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولی نیادم پنجره دومی که حاوی پیام ddms همیشه میاد همه روش ها رو امتحان کردم چند بارم همه چیرو پاک و نصب کردم درست نشد که نشد.

لینک ارسال

اولی نیادم پنجره دومی که حاوی پیام ddms همیشه میاد همه روش ها رو امتحان کردم چند بارم همه چیرو پاک و نصب کردم درست نشد که نشد.

:-/:huh:نمیدونم

تو گوگل  نزدید ارورشو؟

لینک ارسال

به نظر من مشکل از شبیه سازتونه

تا اون جایی که من فهمیدم میگه که مانیتور شما کوچک تر از سایزی که در صفحه نماش شبیه ساز گذاشتید لطفا دوباره چک کنید

لینک ارسال

سلام

میلاد جان

ارور بخاطر اینه که شما توی برنامه تان اررور دارید گذارش داده شده است.

احتمالا شما برنامه را ایمپورت کرده اید و الان می خواهید ران کنید و چون تارگت برنامه با توی sdk  شما دانلود نشده ارور میده شما باید تارگت رو به api  ای که دانلود کرده اید تغییر بدید.

احتمال بعدی بخاطر اینه که توی برنامه تون ارور دارید ارور را برطرف کنید و ارور ویور هم اررور هاتون رو پاک کنید و یه بار اکلیپس را رستارت کن بعد امتحان کن.

اگه باز هم مشکلی داشت پروژه را برایم بفرست تا ارور را پیدا کنم.

موفق باشید

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...