رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست برناماه شخصی بانک SMS

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام

جهت طراحی و اجرای یک نرم افزار بانک SMS شخصی از دوستان نیاز به کمک دارم ..

از دوستانی که میتوانند همکاری کنند یابرنامه رو طراحی کنند سپاسگزار میشوم که مبلغ رو جهت اجرا اعلام کنند ...

یک توضیح در مورد برنامه ...

تقریباً از اسم برنامه مشخص هست که چی هست...

برناماه به این صورت باشه که بعد از باز شدن برنامه بتوان در آن  با علامت   +    نام مخاطب و  یک شماره تلفن موبایلش  را وارد کرد ...  ( این جدا از  مخاطبهای خود گوشی هست و ربطی به کانتکت گوشی نداره )

به عنوان مثل    مادر     خواهر    برادر     شرکت     ایرانسل      شماره حساب  ...... 

حال هر مخاطبی که ساختیم به عنوان یک کتگوری نماش داده شود

و بتوان در آن وارد شد و مسیجهایی در آنها با عنوان خاص خود ذخیره کرد ... و در صورت نیاز با کلیک بر روی عنوان   متن مسیج را ارسال گردد ...  ( نیازی به نمایش متن نیست فقط عنوان نماش داده شود کافی هست متن از قبل هنگام ساخت وارد کرده ایم ) عنوان قابل حذف و ویرایش مسیج داشته باشد ...

====

به عنوان مثال که کاملاً گویا و شفاف باشه یک نمونه مثال میزنم  ( توجه که فقط یک مثال هست )  ...

برنامه رو باز کنم و بعد از علامت + یک مخاطب به عنوان    ایرانسل   و شماره 8282  بسازم   .

حال بصورت یک گروه به من نمایش داده شود که میخواهم یک زیر گروه براش بسازم با عنوان   باقی مانده اعتبار  و   جای مسیج هم  #1*141*  را وارد میکنم و ذخیره میکنم ...

حال در همین گروه ایرانسل یک عنوان دیگر بسازم  با عنوان  باقی مانده اینترنت و مسیج هم  #10*141*   وارد میکنم و ذخیره میکنم

و به همین صورت بانکی از مسیجهای پر کاربرد برای خودم نگهداری کنم و زمان نیاز ارسال کنم ...

با تشکر از همکاری شما دوستان گرامی ...

شماره تماس 09360006766 میرزاپور

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...