رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

درخواست برنامه نویس مسنجر

پست های پیشنهاد شده

سلام بنده تصمیم دارم یه سرور چت xmpp راه بندازم که به یه برنامه نویس نیاز دارم . ترجیحا میخوام به یه سورس کد اماده یه سری چیز اضافه کنه .متاسفانه استاد محمدی پاسخ ندادند و چون عجله داشتم این تاپیک زدم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام بنده تصمیم دارم یه سرور چت xmpp راه بندازم که به یه برنامه نویس نیاز دارم . ترجیحا میخوام به یه سورس کد اماده یه سری چیز اضافه کنه .متاسفانه استاد محمدی پاسخ ندادند و چون عجله داشتم این تاپیک زدم

سلام.واسه راه اندازی سرور چت باید یه سرور قدرتمند بخری! تازه باید یه دیتابیس خوب بنویسی که ی یه سالی طول میکشه..ولی بعضیا دیتابیس میفروشن که خیلی گرونه و تقریبا آشغال تازه نمیشه اعتماد کرد چون فروشنده جیک و پوک دیتابیس و میدونه.ولی اگه بخوای من میتونم یه مسنجر خوب واست بنویسم باهاتم راه میام.تازه نیازی ب خرید سرور و دیتابیس نیست!

[ltr]Stand Up Man! For The FreeDooM...[/ltr]

لینک ارسال

عزیز من سرورم امادست و فقط  یه کلاینت نیاز دارم.ممنون

khob barname gajim o download kon xml daryafti o khorojishi copy kon o bzar to softet..komak khasti khabar bde..sarboland o paydar!:heart:

لینک ارسال

https://github.com/siacs/Conversations/archive/development.zip

به پروژه کلاینت بالا یه نگاهی بنداز. واسه من چند تا ارور میده.یه ارورشم تو styl.xml

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...