رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

با سلام . قصد یادگیری برنامه نویسی اندروید رو دارم .

چند تا سوال داشتم :

در چه محیطی برنامه نویسی کنم ؟ اکلیپس یا ... ؟   و لطفا دوستان دلیلتون رو بگید .

از چه منابع آموزشی استفاده کنم ؟

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنند .

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام وقت به خیر

اول از همه هیچ وقت ناامید نشو باید تلاش کنی تا یاد بگیری...

تو نت سرچ کن منابع خیلی خوبی برای آموزش هست : فقط بیشتر آموزش ها مرتبط با eclipse هست پس به نظرم فعلا با همین محیط کار کن ولی اگه خواستی بروز باشی گوگل اندروید استادیو رو معرفی کرده 

کافیه کلمه آموزش اندروید و سرچ کنی به منابع زیادی برخورد میکنی هرکدوم برات آسونتره همون و انتخاب کن

آرزوی موفقیت و سربلندی

لینک ارسال

سپاس از راهنمایی شما

در کد نویسی که تفاوتی با هم ندارن ؟ و تفاوت فقط در شکل ظاهری برنامه هاست ؟

و این که برنامه های نوشته شده از نظر قدرت درهر دو برنامه با هم یکسانند ؟

لینک ارسال

سپاس از راهنمایی شما

در کد نویسی که تفاوتی با هم ندارن ؟ و تفاوت فقط در شکل ظاهری برنامه هاست ؟

و این که برنامه های نوشته شده از نظر قدرت درهر دو برنامه با هم یکسانند ؟

• اندروید استودیو چه ویژگی های بارزی را در اختیار برنامه نویس قرار می دهد؟

• چون اندروید استودیو بر پایه IntelliJ IDEA است از Eclipse ADT سریتر اجرا می شود و همچنین منابع کمتری مصرف می کند (مانند RAM).

• اندروید استودیو بصورت یک پکیج کامل عرضه می شود در حالی که برای استفاده از Eclipse ADT باید به Eclipse پلاگین اضافه کنید.

• GUI Designer در اندروید استودیو قوی تر و روانتر از Eclipse ADT است.

• در اکلیپس شما مجبورید تنظیمات بیشتری رو انجام بدید تا همه اجزاء رو در کنار هم قرار بدید و محیط رو برای برنامه نویسی راحت تره اندروید آماده کنید

در گوگل آندروید استودیو در حقیقت اکلیپس و SDK وAVD و ... در یک مجموعه بطور بهینه شده ای کنار هم جمع شدن تا برنامه نویس در راحت ترین حالت بتونه به همه چیز دسترسی داشته باشه .

در حقیقت فعلا فرق چندانی بین یک نسخه از استودیو و اکلیپسی که دستی کانفیگ شده باشه نیست . آخرین ورژن از استودیو در حال حاضر شماره 2 هست.

• جمع آوری شده از سایت های حواب یاب و برنامه نویس

• این سایت هم میتونه کمکتون کنه:

• لینک

لینک ارسال

آقا یه جا پیدا کردم دوره آموزشی برگزار میکنه با سرفصل خیلی کامل. خودم ثبت نام کردم گفتم اگه دوست دارین شما هم سری بزنین

http://tahlildadeh.com/CourseDetails/91/Android.aspx

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

ببین با سی شارپ و چیزای دیگه هم ممکنه بتونی برنامه آندروید بنویسی اما کلا همه اینا بی راهه است و اول و آخر به مشکل بر می خوردی بهتره الان که می خوای شروع کنی از جاده اصلی بری. به جز جاوا به هیچ چیز دیگه فکر نکن. اصلا هم نیاز نیست بری قبلش جاوا بخونی جداگونه. فقط باید مفاهیم شی و شی گرایی رو یکم بدونی.

از لحاظ برنامه خوب اکلیپس باید کار کنی  و من بهت توصیه می کنم چون اول کاری درگیر نصب پلاگین ها و این چیزا نشی(که به نظرم کاره سختی هم هست) شما نسخه ی bundle شده ی اکلیپس رو دانلود کن خودش همه پلاگین ها روش نصبه .

واسه دانلود هرچی می خوای و شروع مقدمات هم سایت زیر:

http://androidcode.ir/

لینک ارسال

سلام 

فرقی نمی کنه تجربه برنامه نویسی داشته باشید یا نه 

جاوا بلد باشید یا نه 

سایت http://uncocoder.com/  به نام خانه آندروید ایران آموزشهای ویدئوی خوبی داره من که هیچی بلد نبودم حالا خودم پروژه های خوبی می نویسم قیمتش هم 150 هزار هست نمی گم کمه زیاده ولی کاملا ارزش داره 

اگه آموزشها رو خوب دنبال کنی و تمرین کنی 3 ماه بعد یه برنامه نویس آندروید میشی

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...