رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

طریقه سوییچ کردن برنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه برنامه واسه یه موضوع کتاب نوشتم و تمام قسمت های کتاب از جمله  دیتابیس و سرچ و ... رو اضافه کردم

الان میخوام یه کتاب دیگه اضافه کنم

میخواستم ببینم باید تمام کدها رو دوباره کپی کنم و برای اون کتاب اضافه کنم 

و اینکه چطور این ها رو به هم ربطش بدم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

لازم نیست تمام کدها رو کپی کنید

شما باید کتاب بعدی رو  با آی دی جدا توی دیتابیس وارد کنید و بعدش بر اساس آی دی کتاب اطلاعات رو از دیتابیس بگیرید.

لینک ارسال

نه من میخوام یه قسمت دیگه ای از برنامه وقتی که کاربر کلیک میکنه یه فهرست مجزای دیگه باز بشه و اونجا فهرست اون یکی کتاب رو ببینه

لینک ارسال
سلام

شما باید با یه فیلد دیگه اینو مشخص کنین مثلا بذارین book1 و book2 .برای کتاب اول بگین book1 و نشون بده وقت سلکت کردن و برای کتاب دوم book2

لینک ارسال

نه من میخوام یه قسمت دیگه ای از برنامه وقتی که کاربر کلیک میکنه یه فهرست مجزای دیگه باز بشه و اونجا فهرست اون یکی کتاب رو ببینه

خب شما یک فیلد در دیتابیستون تعریف کنید که کتابتون رو مشخص کنه، مثلا واسه کتاب اول مقدارش 1 باشه واسه دومی 2 و...

حالا توی رویداد کلیک هر دکمه که فهرست کتاب مربوطه رو نشون میده کافیه که اطلاعات مربوط به اون کتاب رو از دیتابیس بگیری و نمایش بدی.

یعنی درواقع از یک اکتیویتی برای نمایش فهرست کتابها استفاده میکنی با این تفاوت که مقدار دیتابیست فرق میکنه.

امیدوارم منظورمو متوجه شده باشی اگه سوالی داشتی در خدمتم.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...