دانشجو

سوالهای خیلی ضروری

5 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام برهمگی

من 3تا سوال داشتم واقعا ممنون میشم اگه کسی جواب بده:

صفحه 65-64 کتاب hello android گفته برای ساخت منو باید کدهایی که گفته رو تو قسمت res/menu/menu.xml بنویسیم اما eclipse تو res پوشه ای به نام menu نداره و وقتی من میسازم هم اشکال میگیره خواهشا در اولین وقتی که فرصت کردید بهم جواب بدید، بد جوری جلوی روند انجام پروژه م رو گرفته !

و سوال دیگه اینکه من android studio رو نصب کردم و جاوا را به عنوان متغیر های سیستمی م هم تعریف کردم اما هنوز باز نمیکنه و میگه MSVCR100.dll رو پیدا نمیکنه  دلیلش چیه؟

و دیگه اینکه آیا کسی از دوستان می دونه برای نوشتن برنامه جعبه لایتنر برای اندروید چه منبع هایی خوبی وجود داره؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کاربر گرامی به انجمن پی سی دروید خوش آمدید.

1-بطور عادی پوشه ای به نام menu در res وجود ندارد شما باید صورت دستی آن را درست کنید روی پوشه res کلیک راست و گزینه New folder سپس اسم menu را وارد نمایید. بعد از اینکه پوشه را ایجاد کردید روی آن کلیک راست کنید سپس گزینه AndroidXMLFile را انتخاب کنید و در آن فایل کد زیر را وارد نمایید :

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

سپس در اکتیویتی جای خود آن را اعلان کنید تا با زدن کلید منو ، منوی مربوطه ظاهر گردد :

@Overridepublic boolean onCreateOptionsMenu(Menu menu) {super.onCreateOptionsMenu(menu);MenuInflater inflater = getMenuInflater();inflater.inflate(R.menu.menu, menu);return true;}

2-لطفا اسکرین شاتی از تصویر مربوطه را قرار دهید تا مشکل را بررسی نمایم.

3-دقیقا منبع خاصی را نمیشه ذکر کرد اما باید بر روی دیتابیس اندروید مسلط باشید، برای شروع دیتابیس به بخش آموزش های فارسی اندروید رفته و آموزش بخش اول و دوم را مطالعه کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

واقعا ممنونم

سورس کدی که تا الان برای ankidroid  وجود داره رو چطور می تونم پیدا کنم؟ اگه اشتباه این اسم یادم نمونده باشه فرق ankidroid با narsic چیه؟ سایت اصلی هرکدوم اگه آدرسش بلدید بهم بگید.

بازم ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

معذرت میخوام ؛ سورس کد سودوکو رو منظورم نبود اون رو تو همون hello android دیدم، منظورم سورس کد جعبه لایتنر هست که تا حالا نوشته شده مثل ankidroid؛ ممنون میشم در رابطه با این کتاب یا سایتی معرفی کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری