broken.heart

جابه جایی بین Layout ها

3 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام من یه برنامه نویس خیلی تازه واردم;)

یه مشکلی برام پیش اومده که از صبح رو اعصابم راه میره:huh:

این یه برنامه سادس که قراره از یه اکتیویتی به یه اکتیویتی دیگه توسط یه دکمه جا به جا بشه. :D

من کد رو پایین میزارم این کد رو تو اکلیپس نوشتم و هیچ اروری تو اکلیپس نداره اما وقتی اجرا میکنم رو سیستم عامل وقتی کلید رو میزنم که بره اکتیویتی دووم  has stoped میده و میاد بیرون.

این کد اکتیویتی اصلی هست که به نام MainActivity درست شده:

import android.app.Activity;import android.os.Bundle;import android.view.View; import android.content.Intent;import android.view.View.OnClickListener; import android.widget.Button;public class MainActivity extends Activity {	OnClickListener listener=new OnClickListener() {	@Override	public void onClick(View v) {		Intent myintent=new Intent(MainActivity.this ,SecondActivity.class);		startActivity(myintent);	}};   @Override   protected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {       super.onCreate(savedInstanceState);       setContentView(R.layout.main_layout);        //کد شناسایی کلید مربوطه در لایه آبی        Button btn_blue=(Button) findViewById(R.id.button1);       btn_blue.setOnClickListener(listener);       };   };

اینم کد اکتیویتی دوم هست که قراره بره به این اکتیویتی که به اسم Second_Activity درس شده:

import android.app.Activity;import android.os.Bundle;public class SecondActivity extends Activity{@Overrideprotected void onCreate(Bundle savedInstanceState) {	super.onCreate(savedInstanceState);	setContentView(R.layout.second_layout);};	};

کل پروژه رو به صورت زیپ پیوست کردم...

اگر صفحه Layout هارو هم لازمه که بزارم بگید تا از اونم عکس میگیرم میزارم یا کدشو میزارم.

ممنون میشم اگه حوصله به خرج بدین و این مشکلمو حل کنید.:P

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در اندروید منیفست باید اکتیوییتی دوم را تعریف کنید

مثال:

android:name=".SecondActivity"/>

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

سلام

در اندروید منیفست باید اکتیوییتی دوم را تعریف کنید

مثال:

android:name=".SecondActivity"/>

ممنون مشکلم حل شد 

فقط یه سوال دیگه:P

از این به بعد اگه Activity جدیدی ایجاد کردم این کد رو به اندروید منفیست اضافه کنم حل میشه مشکل؟

ینی منظورم اینه که این کد در تمامی برنامه ها مورد استفاده قرار میگیره یا فقط مشکل همین برنامه بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری