adlin2000

اجرای برنامه روی تبلت

10 ارسال در این موضوع قرار دارد

من شنیده ام نرم افزاری هست که میشه روی تبلت بدون نیاز به شبیه ساز در pc برنامه را تست کرد

سرعت عمل در این صورت خیلی بالامیره

کسی در مورد این نرم افزار اطلاعی داره ؟ از کجا میشه دانلود کرد ؟

ممنون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

منظورتون برنامه نویسی  در تبلت  هستش؟

اگر این منظورتون هستش بله وجود داره،قبلنا با یکی از این برنامه ها کار کرده ام و از نظر کدنویسی محیط خوبی داره که میتونید مثل ایکلیپس کد نویسی کنید.اسم این برنامه TerminalIDE میباشد

در این لینک لیستی از نرم افزار های که میتوانید در خود دیوایس اندرویدی برنامه بنویسید وجود دارد :

http://android.appstorm.net/roundups/developer/15-apps-for-programming-on-android/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

از پاسختون ممنونم

من با نرم افزار Eclipse کار می کنم . می خوام بدون اینکه از شبیه ساز استفاده کنم مستقیماً برنامه را روی تبلت تست کنم

نرم افزار Terminal IDE را روی تبلتم دارم اما میخوام از pc ، برنامه ام را روی تبلت تست کنم .

نرم افزاری در این مورد شنیده بودم که موجود هست اما متاسفانه اسم یا لینکی نداشتم :exclamation:

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

الان دقیق منظورتون رو متوجه شدم،شما میخواهید کد رو همزان روی دیوایس اجرا و دیباگ کنید.

برای اینکار باید بسته به نوع دستگاه خودتون USB Driver مربوطه را دانلود و فایل دانلود شده را در قسمت Device Manger به ویندوز بشناسونید.

الان وقتی که اکلیپس را اجرا کنید و بخواهید پروژه را اجرا کند، برنامه روی دیوایستان اجرا میشود.

سرعت هم خیلی بالاتر میشه ، کلا باید برنامه ها را روی دیوایس واقعی تست کنید تا جواب درست را  مشاهده کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

usb  را روی pc‌امتحان کرده ام و بدون اینکه نیاز به نصب درایوری باشه اتوماتیک خودش شناخت و از pc به کلیه فایل ها و دایرکتوری ها دسترسی دارم .

چه تنظیماتی را در نرم افزار ایکلیپس انجام بدم تا برنامه روی تبلت اجرا بشه ؟

ممنون و سپاس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

نه اینجوری نیست،کامپیوتر میشناسه تبلت را.اگر به Device Manager برین، روی آیتم تبلت شما آیکن شناخته نشدن وجود دارد.پس باید USB Driver را دانلود کنید، بعد هیچ تنظیماتی در اکلیپس نیاز نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

جالبه با اینکه می تونم به فایل یا دایرکتوری های تبلت از طریق usb ارتباط داشته باشم ، اما علامت زرد در Device Manager مقابل یواس بی تبلت هست .

باید درایور را نصب کنمممنونم از کمک تون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

بله باید نصب کنید، بعد براحتی اجرا و دیباگ را روی دیوایس تان انجام دهید.

کلا دو روش برای اجرا وجود دارد :

1- از طریق USB : توسط کابل به دیوایس کانکت میشوید مانند گوشی و تبلت

2-از طریق شبکه Network : که میتواند LAN و WIFI باشد. برای اینکار باید از طریق ADB به دیوایس وصل شوید :

adb connect IP

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من با توجه راهنمایی srfarzad ، درایور سامسونگ را نصب کردم و الان برنامه ام به خوبی روی تبلت احرا میشه .مشکلی که الان دارم برنامه را روی تبلت Asus امتحان می کنم . با اینکه درایور در قسمت Device Manger  نصب هست اما برنامه روی تبلت اجرا نمیشه یا بهتر بگم اصلاً نمشناسه و این پیام را میده :

No active compatible AVD's or devices found. Relaunch this configuration after connecting a device or starting an AVD.

تصویری از قسمت Device Manger :

33.png

توضیح بیشتر اینکه برای درایور ایسوس  برنامه ای نصب نکردم . چون در همان اول همان طور که تصویر بالا میبینید درایور تبلتم را شناخته و میتونم از طریق usb فایل انتقال بدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

ارتباطی بین انتقال فایل و دیباگ کد در اکلیپس نیستش..به سایت سازنده تبلت خود مراجعه کنید در انجا ببینید آیا برنامه ای برای اجرا و دیباگ برنامه ها قرار ندادند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری