رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

هنگ کردن Android Studio موقع اضافه کردن Widgets

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

بنده تازه کارم و دیروز اندروید استدیو رو نصب کردم (آخرین نسخه ینی 1.0.1)

دوتا مشکل دارم که به خاطر اینکه بعدا کسانی که مشکلات مشابه منو دارن راحتتر بتونن تو جستجو پیداش کنن، در تاپیک جداگانه مطرح میکنم :

مشکل اول اینکه موقع اضافه کردن ویجت ها از جمله Button , Radio Button  و ... (البته مطمئن نیستم فقط ویجت ها باشه چون بقیه رو تست نکردم)، چند بار اتفاق افتاده نرم افزار هنگ میکنه و حتی با 5 دیقه صبر کردن هم به نتیجه ای نرسیده و چاره ای جز بستن اندروید استدیو نیست. لپ تاپم رده بالا نیست (البته رم 4 گیگه) ولی تصور خودم اینه که مربوط به دو هسته ای بودن س یپی یو نیست چون در سایر موارد مشکلی نداره ظاهرا.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از مشکلات اندروید استودیو سنگین بودن و مصرف زیاد حافظه رم میباشد،در صورتی که سیستم تان از نظر سخت افزاری پایین میباشد مجبورید فقط از بخش text استفاده کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• مطالب مشابه

• توسط Zeynab Tri
      سلام. دوستان بنده یک عدد تازه کار در برنامه نویسی اندروید هستم و نمیدونم این ارور رو چطور حل کنم. ممنون میشم اگر کسی میتونه من رو راهنمایی کنه.عکسش رو گذاشتم.

• توسط hossein1212
      سلام 
      من در اجرا شبیه ساز به مشکل زیر خورده ام راه حلی داره
      اینترنتم اوکیه ولی دانلود نمیکنه

• توسط mahdi892
      با عرض سلام 
      فولدر يک پروژه رو از محل اصلي خودش (USER\USERNAME\ANDROIDSTUDIOPROJECT)  کات کردم تو يه پوشه تو درايو D  ريختم ولي بعد باز کردن اندرويد استديو پوشه App نشون نميده و فقط در حالت Project به صورت فايلي نشون ميده

• توسط saeid.honardan
      با سلام و احترام،
      یک برنامه می نویسم که داخلش باید یک تصویر رو با افکت اسپلش رنگ قسمتی ازش رو برجسته کنم(سرد یا گرم کردن قسمتی از تصویر).
      مانند این اپلیکیشن: https://cafebazaar.ir/app/com.appspot.swisscodemonkeys.paintfx
      هرچه کتابخونه های مختلف رو بررسی کردم چنین ابزاری داخلشون نبود. چندتا کتابخونه و سورس از سایت های خارجی پیدا کردم که پولی بودند اونهم به دلار!!!
      می خواستم بدونم کسی از دوستان می تونه راهنماییم کنه که چطور میتونم چنین کاری داخل اندروید استودیو انجام بدم؟ کتابخونه یا سورس کدی اگر سراغ دارید بهم اطلاع بدین لطفا.
      با تشکر
    • توسط amin1419
      با سلام با توجه به اینکه بعضی سرویس های گوگل مپ برای ایران تحریم هست آیا میشه از سرویس های mapbox اما روی گوگل مپ استفاده کرد؟ من رسم مسیر رو میخواستم لطفا اگر کسی میتونه راهنمایی کنه
      با تشکر
  • فایل

• اضافه کردن...