mohammadali_mirhamed

وبسرویس و ارسال درخواست از آندروید

9 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام خدمت اساتید محترم می خواستم بدونم چه طور می تونم یک وبسرویس درست کنم و توسط اندروید بهش درخواست ارسال کنم و دریافت کنم ؟؟؟؟

خیلی برام مهم هستش این موضوع و اگه بیشتر در مورد وب سرویس توضیخ بدید ممنونم میشم ؟؟huh.gifhuh.gifhuh.gifhuh.gif

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

آموزش وب سرویس تو سایت هست اگه سرچ کنی حتما پیدا می کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

من مطلب در این باره پیدا  کردم ولی سردرگم هستم نمی دونم چه طوری استفاده کنم به عنوان مثال این 

این کد قسمت کلاینت

<?php require_once("lib/nusoap.php");// Create the client instance$client = new nusoap_client("http://localhost/server.php",false); // false: no WSDL// Call the SOAP method$result = $client->call("myFunction",array("param" => "abc"));print_r($result) ;?>
اینم کد سرور؟php>//call library require_once("lib/nusoap.php") ;$server = new nusoap_server; // Create server instance$server->register( "myFunction" ) ;function myFunction($parameters) {return $result;}$HTTP_RAW_POST_DATA = isset($HTTP_RAW_POST_DATA)? $HTTP_RAW_POST_DATA : "";$server->service($HTTP_RAW_POST_DATA); exit(); ?><?phpحالا من چه طوری از این استفاده کنم ؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

هر دو تکه کدی که قرار دادید به زبان php هستش و سمت سرور هستش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

کد اول مربوط به کلاینت و برنامه تون هست و کد دوم مربوط به سروری که شما با ان ارتباط دارید هست.

آموزش های این کد ها توی همان سایت پرژن کدر موجود هست مطالعه بفرمایید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

باسلام میشه رلطفا آدرس سایت رو بدید من این سایت رو پیدا نکردم من اصلان نمی دونم چه طور در خواست ارسال کنم به این وب سرویس و کار کردن با آن رو ؟؟؟ لطفان کمک کنید من خیلی گیر اینم ممنونم 

!!!1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری