رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

یه ارور تو Console (مشکل حل شد)

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه

این ارور چیه هی هر دقیقه میاد رو عصابه؟

به برنامه ها ربطی نداره ها خودش الکی میاد من اصلا کاری نمیکنم:huh::huh::huh:

[2015-02-04 20:29:30 - ddmlib] An established connection was aborted by the software in your host machinejava.io.IOException: An established connection was aborted by the software in your host machineat sun.nio.ch.SocketDispatcher.write0(Native Method)at sun.nio.ch.SocketDispatcher.write(Unknown Source)at sun.nio.ch.IOUtil.writeFromNativeBuffer(Unknown Source)at sun.nio.ch.IOUtil.write(Unknown Source)at sun.nio.ch.SocketChannelImpl.write(Unknown Source)at com.android.ddmlib.JdwpPacket.writeAndConsume(JdwpPacket.java:213)at com.android.ddmlib.Client.sendAndConsume(Client.java:642)at com.android.ddmlib.HandleHeap.sendREAQ(HandleHeap.java:348)at com.android.ddmlib.Client.requestAllocationStatus(Client.java:488)at com.android.ddmlib.DeviceMonitor.createClient(DeviceMonitor.java:835)at com.android.ddmlib.DeviceMonitor.openClient(DeviceMonitor.java:803)at com.android.ddmlib.DeviceMonitor.processIncomingJdwpData(DeviceMonitor.java:763)at com.android.ddmlib.DeviceMonitor.deviceClientMonitorLoop(DeviceMonitor.java:652)at com.android.ddmlib.DeviceMonitor.access$100(DeviceMonitor.java:44)at com.android.ddmlib.DeviceMonitor$3.run(DeviceMonitor.java:580)

ممنون میشم اگر راهنماییم کنید:D

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فک کنم بخاطر دستگاهی باشه ک برنامتون رو رروش اجرا میکنین مشکلی واسش پیش اومده

من خودم وقتی با گوشی تست میکردم چون کابلم مشکل داشت وقطع میشد با هر بار قطع و وصل شدن این خطای DEVICE MONITOR رو میداد

لینک ارسال

فک کنم بخاطر دستگاهی باشه ک برنامتون رو رروش اجرا میکنین مشکلی واسش پیش اومده

من خودم وقتی با گوشی تست میکردم چون کابلم مشکل داشت وقطع میشد با هر بار قطع و وصل شدن این خطای DEVICE MONITOR رو میداد

اخه جالب اینجاست که به هیچ دستگاهی وصل نیست و هیچ کاریم نمیکنم من..

خودش میاد

اصلا بد جوری رو عصابه همینجوری دارم کد مینویسم یهو میاد بالا

رو یه شئ UI فغیر مجاز میکنم باز این ارورر میاد اصلا هرکاری میکنم این میاد

هیچ کاری نمیکنم بازم میاد بالا:huh::huh::huh:

نمیدونم چیکار کنم 

یه روز تمام به خاطر همین، کد نویسی نکردم اخه بد جور رو عصابه

ترو خدا اگه کسی میدونه یه راهی بزاره جلوم:-/

نمیدونم دیگه چیکار کنم:exclamation:

لینک ارسال

مرسی از همتون مشکلم حل شد گفتم بگم شاید به درد شمام بوخورم

مشکل از بلواستیک بود

بلو استیک رو به صورت دوتا دستگاه شناسایی میکرد بعد خودش قاطی میکرد

کاری که کردم بلواستیک رو یه بار از تو اکلیپس قطع کردم و دوباره بلواستیک رو به اکلیپس وصل کردم مشکل حل شد:D

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...