رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

پست های پیشنهاد شده

سلام عکس زیر رو بببیند این علامت تعجب کنار پروژه نشونه چیه تو روژن قبلی اکلیپس من خوب کار میکرد الان ورژن اکلیپس رو بالا بردم تو این ورژن وقتی ایمپورتش کردم این جوری شده؟؟

Capture.PNG

Capture.PNG.650a3a7df3d818189c570e52dceb9fc6.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

والا من زیاد وارد نیستم اما برا منم یه بار همچین مشکلی پیش اومد میگم برات... بخونش ایشالا مشکلت همینه و حل میشه

پروژه های که پایین ترین اندرویدشون زیر 3.0 باشه وقتی ایجاد میکنی یه پروژه دیگه هم باهاشون ایجاد میشه که به اسم appcompat هستش

وقتی پروژه رو ایمپورت کردی این پروژه باهاش نبوده که برای این که این پروژه رو هم بیاری یه پروژه الکی درست کن که پایین ترین اندروید مد نطرش همون اندرویدی باشه که برا اون یکی انتخاب کردی

بعد خودش یه پروژه دیگه هم میسازه به اسم appcompat و اون پروژه های دیگتم از این ارث میبرن ارورشون رفع میشه

حالا ا ین مشکلی بود برامن که با این راه، حلش کردم

نمیدونم شاید مشکل شما از یه جای دیگه باشه ولی گفتم بگم شاید درست شد:D D:

لینک ارسال

سلام

والا من زیاد وارد نیستم اما برا منم یه بار همچین مشکلی پیش اومد میگم برات... بخونش ایشالا مشکلت همینه و حل میشه

پروژه های که پایین ترین اندرویدشون زیر 3.0 باشه وقتی ایجاد میکنی یه پروژه دیگه هم باهاشون ایجاد میشه که به اسم appcompat هستش

وقتی پروژه رو ایمپورت کردی این پروژه باهاش نبوده که برای این که این پروژه رو هم بیاری یه پروژه الکی درست کن که پایین ترین اندروید مد نطرش همون اندرویدی باشه که برا اون یکی انتخاب کردی

بعد خودش یه پروژه دیگه هم میسازه به اسم appcompat و اون پروژه های دیگتم از این ارث میبرن ارورشون رفع میشه

حالا ا ین مشکلی بود برامن که با این راه، حلش کردم

نمیدونم شاید مشکل شما از یه جای دیگه باشه ولی گفتم بگم شاید درست شد:D D:

ممممنون صبر بببینم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...