sj12

راهنمایی نوشتن application

4 ارسال در این موضوع قرار دارد

سلام

من میخوام یه اپلیکیشن بنویسم،شبیه نهج البلاغه، که صفحه ابتداییش یه لیست هست مثلا شامل خطبه ها-حکمت ها-احادیث و ...

رو هر کدوم که کلیک میکنی وارد یه دسته بندی دیگه(در قالب لیست) میشه و با کلیک روی اونا شرح خطبه ها یا حکمت ها یا ... رو نشون میده

متن خطبه ها و ... رو چه جوری تو برنامم داشته باشم؟ باید حتما از پایگاه داده استفاده کنم؟

این برنامه چن تا page باید داشته باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و خسته نباشید 

حتما لازم نیست از پایگاه داده استفاده کنید می توانید از روش های دیگر مثل فایل txt و ... استفاده کنید ولی پایگاه داده فکر کنم حجم برنامه رو کاهش می دهد ! و اینکه دسترسی راحتتر به اطلاعات می باشد . منظورتون از چند تا page رو متوجه نشدم ؟ ولی خب بستگی به طراحی و امکانات نرم افزار خودتون داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید 

حتما لازم نیست از پایگاه داده استفاده کنید می توانید از روش های دیگر مثل فایل txt و ... استفاده کنید ولی پایگاه داده فکر کنم حجم برنامه رو کاهش می دهد ! و اینکه دسترسی راحتتر به اطلاعات می باشد . منظورتون از چند تا page رو متوجه نشدم ؟ ولی خب بستگی به طراحی و امکانات نرم افزار خودتون داره

ممنونم از جوابتون، یه سوال دیگه:توی اکلیپس نمیشه با پایگاه داده به صورت ویزاردی کار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

خیر بصورت ویزاردی وجود نداره،میتونید از برنامه sqliteAdmin که در انجمن معرفی شده است استفاده کنید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به ارسال

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری