رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

سوال در مورد نوشتن برنامه

پست های پیشنهاد شده

سلام

ميشه برنامه و سايتي نوشت كه اطلاعات رو تو اون برنامه و سايت وارد كرد و بتونيم اطلاعات رو از سايت و يا برنامه اي كه روي گوشي ديگه نصبه مشاهده كرد؟

يعني درواقع برنامه اي مشابه ايميل ، هم بشه از سايت ديد و هم بشه از برنامه ديد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

كساني كه برنامه اي را مينويسند چگونه آن برنامه را مديريت ميكنند؟آيا پنل مديريت دارند؟اگر ندارند چگونه تبليغ قرار مي دهند؟

آيا ميشود كاربران ، نسخه موبايل سايتم را در حالت آفلاين مشاهده كنند؟

(يعني وقتي كه به اينترنت دسترسي ندارند برنامه را مشاهده كنند و فقط براي بروزرساني به اينترنت دسترسي داشته باشند)

آيا برنامه بازار نسخه موبايل سايت بازار است؟

آيا ميشود برنامه اي نوشت كه كاربر وقتي وارد برنامه ميشود نسخه موبايل سايت را مشاهده كند و از او اطلاعات ورود (نام كاربري و رمز)  دريافت شود و براي  بازديد هاي بعدي از برنامه  ديگر اين اطلاعات دريافت نشود و هروقت كه به اينترنت دسترسي نداشت بتواند از برنامه استفاده كند و وقتي روي تماس با ما كليك كند با شماره اي كه از پيش تعريف شده تماس گرفته شود و يا پيام ارسال شود؟

ازتون خواهش ميكنم جواب بدين

خيلي مهمه

ممنون

لینک ارسال

من ميخوام براي سايتم  سفارش نوشتن برنامه نسخه موبايل آندرويد رو بدم.

سايتم اطلاعاتي رو از كاربر دريافت ميكنه و بعد وقتي وارد سايت بشيم اون اطلاعات رو نشون ميده

سايتم شماره موبايل هم دريافت ميكنه

ميشه كاري كرد كه كاربر تو برنامه آندرويد سايتم با شماره هايي كه وارد كرده تماس بگيره؟

خواهش ميكنم جواب بدين

واجبه

ممنون

لینک ارسال

با سلام 

بله تمامی گفته های شما قابل اجرا می باشد خب ولی بستگی داره شما چه سایتی رو می خواهید طراحی کنید 2 حالت داره : 1 - ابتدا شما سایتی رو طراحی می کنید و علاوه بر قالب سایت قالب مخصوص موبایل هم نصب می کنید که هر وقت کاربر وارد سایت شما با موبایل خود شد به صورت اتوماتیک یا دستی قالب موبایل بارگزاری بشه مثال :

1-one-theme.jpg

2 - اینکه شما علاوه بر سایت نرم افزاری تحت موبایل طراحی کنید که اطلاعات مورد نظر رو از دیتابیس دریافت کرده و نمایش دهد مثل خوده بازار که مثال زدید که امکاناتش بستگی به طراحی خودتون داره مثلا برای مشاهده آنلاین می توانید مطالب رو برای بار اول در دیتابیس موبایل ذخیره کرده و دیگر لازم نیست برای مشاهده دوباره به اینترنت وصل شد . که این نوع نرم افزار فکر کنم مورد نظر شما باشه .

منظور شما از تماس با اون شماره ها اینه که با سیم کارت خودش تماس بگیره دیگه ؟ اگر اینطور باشه بله قابل اجراست !

لینک ارسال

خيلي ممنون

ببينيد مثلا كاربر چندتا شماره موبايل كه براي خودش نيست وارد ميكنه

و از طريق برنامه حالت دوم كه شما فرموديد با اون شماره ها تماس ميگيره

اين امكان هست؟

لینک ارسال

فکر کنم منظور شما برنامه ای مثل وایبر باشه خب این رو نمیدونم که ساخت برنامه ای مثل وایبر قابل اجراست یا نه ؟ ولی خب اگر برنامه شما به این صورت باشه که کاربر چندتا شماره وارد کنه و بعد بخواهد باهاشون تماس بگیره ,  قابل اجراست و برنامه مثل دفترچه تلفن خود تلفن هست

لینک ارسال

سلام

من يه برنامه ميخوام سفارش بدم بسازن كه مجموعه اي از كار هاي روزانه رو  انجام

بده

مثل دفترتلفن دفتر يادداشت ياداوري و ...

البته ميخواهم يك سايت بسازم و يه برنامه آندرويد براي سايت

ممنون

ميشه همچين برنامه اي با قابليت هايي كه گفتم رو براي سيستم عامل  هاي ديگه نوشت؟

يه سوال ديگه هم دارم

شماره هاي من كه هم رو  گوشي بودن و هم رو سيم كارت يهويي پاك شدن

چطوري بايد برگردونمش؟

راستي گفتين ميشه مثل قابليت تماس پيام هم فرستاد؟

ميخوام برنامه اطلاعات رو از سايتم بگيره و تو برنامه نشون بده

لینک ارسال

بله این قابلیت رو هم داره که بشه به شماره ها پیام هم فرستاد ! همچین برنامه قابلیت پیادسازی رو داره و می شود طراحی کرد برای سیستم عامل های دیگر باید به انجمن تخصصی خودش رجوع کنید

لینک ارسال

چندتا سوال مسخره و آسون ديگه:

اگه تعداد برنامه نويس هاي يك پروژه زياد باشه اون پروژه زودتر تموم ميشه؟

به نظرتون  با سه برنامه نويس چقدر طول ميكشه تا ساخت يك دفترچه تلفن تموم بشه؟

لینک ارسال

تو هر پروژه مدیر پروژه ای اگر باشد و بتواند پروژه را بدرستی مدیریت کند بین برنامه نویسا میتواند برنامه به خوبی و در  زمان  مناسب تمام شود و به دست مشتری برسد.

برنامه دفترچه تلفن کار ساده میباشد یک نفری میشه انجامش داد.دیتابیس در اندروید را اگر کار کرده باشید بسادگی قابل پیاده سازی میباشد.

لینک ارسال

تو هرکاری حتما مدیر کار، مسلط به تخصص مربوطه نیست ، مهم اینه که بتواند کارها را بدرستی تقسیم و مدیریت کند

لینک ارسال

درواقع من ميخوام يه برنامه بسازم كه اطلاعات رو به اينترنت بفرسته و اطلاعات رو از اينترنت بگيره

بايد سايت بسازم كه بشه چنين برنامه اي ساخت؟

اگه نيازي به ساخت سايت نيست پس بايد چي كار كنم؟

ممنون

لینک ارسال

خب وقتی بخواهید اطلاعات تحت وب ارسال و دریافت شوند، یک سایت که به عنوان وب سرویس میباشد لازم میباشد.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...