رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی اندروید

پست های پیشنهاد شده

برنامه : دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی اندروید

230x348http://p30droid.com/Uploader/do.php?img=102[/img]228x345http://p30droid.com/Uploader/do.php?img=103[/img]

توضیحات :

در این پروژه لیستی از کلمات تخصصی کامپیوتر به همراه تلفظ آنها  قرار داده شده است که کاربر می تواند با جستجوکلمه را پیدا کرده و در صورت تمایل تلفظ آن را گوش دهد بخش دیگری که در این اپلیکیشن قرار گرفته است دیکشنری شخصی کاربر می باشد، کاربر می تواند کلمه جدیدی اضافه، حذف و ویرایش نماید و از قسمت تنظیمات می تواند فونت و اندازه کلمات را انتخاب نماید.صفحات به صورت portrait  و landscape طراحی شده است.

این پروژه اولین برنامه است که توانستم  با کمک  انجمن تخصصی برنامه نویسی اندروید( پی سی دروید) بنویسم، که جا دارد از مدیر انجمن و بقیه کاربران انجمن که من را در ساخت این اپلیکیشن یاری دادند تشکر نمایم

امیدوارم این راهی که من آغاز کرده ام ، شروع کننده  راهی باشد که بقیه دوستان نیز بتوانند از محیط بسیار عالی پی سی دروید، جهت توسعه بازار اندروید در کشورمان استفاده کنند.

این اولین اپلیکیشن من میباشد در اینده با اپلیکیشن های بهتر ، سعی دارم که بتوانم توانایی های خود را نشان دهم و سهمی در ارتقای این پلتفرم داشته باشم

با تشکر

دانلود  دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی اندروید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 4 ماه بعد...
توضیحات :

در این پروژه لیستی از کلمات تخصصی کامپیوتر به همراه تلفظ آنها  قرار داده شده است که کاربر می تواند با جستجوکلمه را پیدا کرده و در صورت تمایل تلفظ آن را گوش دهد بخش دیگری که در این اپلیکیشن قرار گرفته است دیکشنری شخصی کاربر می باشد، کاربر می تواند کلمه جدیدی اضافه، حذف و ویرایش نماید و از قسمت تنظیمات می تواند فونت و اندازه کلمات را انتخاب نماید.صفحات به صورت portrait  و landscape طراحی شده است.

این پروژه اولین برنامه است که توانستم  با کمک  انجمن تخصصی برنامه نویسی اندروید( پی سی دروید) بنویسم، که جا دارد از مدیر انجمن و بقیه کاربران انجمن که من را در ساخت این اپلیکیشن یاری دادند تشکر نمایم

امیدوارم این راهی که من آغاز کرده ام ، شروع کننده  راهی باشد که بقیه دوستان نیز بتوانند از محیط بسیار عالی پی سی دروید، جهت توسعه بازار اندروید در کشورمان استفاده کنند.

این اولین اپلیکیشن من میباشد در اینده با اپلیکیشن های بهتر ، سعی دارم که بتوانم توانایی های خود را نشان دهم و سهمی در ارتقای این پلتفرم داشته باشم

با تشکر

دانلود  دیکشنری تخصصی انگلیسی به فارسی اندروید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • 8 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...