رفتن به مطلب
انجمن اندروید ایران | آموزش برنامه نویسی اندروید و موبایل
  • android.png.1fab383bc8500cd93127cebc65b1dcab.png

اندروید مارکت پارس هاب - ParsHub Android Market

پست های پیشنهاد شده

[align=center]attachment.php?aid=375[/align]

[align=right]خدمت همه کاربران و توسعه دهندگان گرامی سلام عرض می کنم 1.gif

[/align]

[align=right]تشکر می کنم از مدیران این فروم که همچین بستری رو فراهم کردند که  بتونیم از این طریق با شما توسعه دهندگان و کاربران عزیز در تعامل باشیم و بتوانیم نزدیکتر ،محسوس تر و صمیمی تر پیگیر خدمات، محصولات، مشکلات و نظرات شما عزیزان باشیم...

[/align]

[align=right]ازین پس من در خدمت شما هستم و خوشحال میشم که روز به روز با دوستان جدیدتر و بیشتری آشنا بشم...

[/align]

[align=right] 

[/align]

[align=right]با سپاس:

[/align]

[align=right]حامد غنمی

[/align]

[align=right]سرپرست بخش بازاریابی و توسعه محصول پارس هاب [/align]

ParsHub Logo (2).2.jpg

5841b79699759_ParsHubLogo(2).2.jpg.48b45f0b27ffd257836cd384d7685718.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من تازه با سایتتون آشنا شدم، میخوام برنامه هامو تو سایت شما هم بذارم:)

میشه بیشتر در مورد سایتتون بگین.

چند درصد از هر فروش میگیرین؟تصفیه حساب چجوریه؟چندوقت به چند وقته؟

لینک ارسال

سلام

من تازه با سایتتون آشنا شدم، میخوام برنامه هامو تو سایت شما هم بذارم:)

میشه بیشتر در مورد سایتتون بگین.

چند درصد از هر فروش میگیرین؟تصفیه حساب چجوریه؟چندوقت به چند وقته؟

سلام خانم شهرکی

در مورد سوالاتتون عرض کنم که اندروید مارکت پارس هاب حدود یک سال است که رسما شروع به فعالیت کرده و در این مدت تونسته باشگاه مشتریان بزرگی رو ایجاد کنه و ویژگی شاخص این مارکت این است که شامل 8 بخش اصلی (برنامه، بازی، فیلم، آوا و نوا، مجله، روزنامه،کتاب و دانشنامه) است که تنوع و جذابیت فوق العاده رو برای کاربران فراهم می کند که شما می توانید با مراجعه به وب سایت پارس هاب و دانلود نرم افزار و نیز ثبت نام در پرتال ناشران به ما بپیوندید.

لازم به ذکر است ثبت نام برای ناشران هیچ هزینه ای نخواهد داشت و تسهیم درآمد برای ناشران 70% خالص خواهد بود که به صورت ماهانه بدون در نظر گرفتن حداقلی، تسویه خواهد شد.

با سپاس:

حامد غنمی

لینک ارسال

ممنون از توضیحات کاملتون

آیا مارکت پارس هاب گردهمایی سالیانه هم داره که بتونیم بطور مستقیم با مدیران مارکت در ارتباط باشیم؟

لینک ارسال

ممنون از توضیحات کاملتون

آیا مارکت پارس هاب گردهمایی سالیانه هم داره که بتونیم بطور مستقیم با مدیران مارکت در ارتباط باشیم؟

سلام اندروید جان

ممنون از سوال بسیار خوبی که کردی:)

برگزاری ایونت با توسعه دهندگان در برنامه پارس هاب قرار داه اما هنوز تاریخی رو واسش تعیین نکردیم از طرفی هم بخاطر اینکه تعداد زیادی از توسعه دهندگان عزیز خارج از تهران زندگی می کنند ما سعی کردیم بتونیم در حال حاضر فعلا بصورت مجازی و در بسترهایی مثل این فروم با توسعه دهندگان  بطور روزانه در ارتباط باشیم و بتونیم در نهایت ارتباط مجازی خودمون رو حد اقل به صورت سالیانه در غالب رویدادی حضوری و فیزیکی گسترش بدیم.

البته در حال حاضر هم علاوه بر اینجا می توانید با به صورت تلفنی با ما تماس داشته باشید و یا حتی شماره خود را قسمت پیام برای ما بزارید تا ما با شما تماس بگیریم و به صورت تلفنی با شما در ارتباط باشیم و  پاسخ گوی سوالات و یا مشکلات شما باشیم:)

با آرزوی شادی و موفقیت

حامد غنمی

سرپرست بخش بازاریابی و توسعه محصول پارس هاب

شماره تماس:

44255631(021)

لینک ارسال

بسیار جای تقدیر داره که مارکت پارس هاب در راستای شفاف سازی فعالیت های خود بطور مستقیم با توسعه دهندگان اندروید در ارتباط میباشد. انجمن پی سی دروید میتونه این امکان رو در اختیار هم مارکت و توسعه دهندگان قرار دهد تا در یک مکان آزاد به رد و بدل کردن نظرات خود بپردازند،تا بتوانیم با هم به سمت جلو حرکت کنیم.

لینک ارسال

بسیار جای تقدیر داره که مارکت پارس هاب در راستای شفاف سازی فعالیت های خود بطور مستقیم با توسعه دهندگان اندروید در ارتباط میباشد. انجمن پی سی دروید میتونه این امکان رو در اختیار هم مارکت و توسعه دهندگان قرار دهد تا در یک مکان آزاد به رد و بدل کردن نظرات خود بپردازند،تا بتوانیم با هم به سمت جلو حرکت کنیم.

با سپاس از شما که همچین بستری رو فرام نمودید:)

لینک ارسال

توسعه دهندگان گرامی

با سلام

ضمن سپاس از همراهی شما به اطلاع می رساند، راهنمای بکارگیری و استفاده از لینک ها و Intentهای پارس هاب در پنل دفتر فروش قسمت دستورالعمل ها قرار گرفته است.تمامی این امکانات از نسخه 2.04.1 قابل استفاده هستند. 

با سپاس

تیم توسعه و پشتیبانی پارس هاب

لینک ارسال

آقای غنمی سلام

این چند روز یکمی مشکلات داشتم و نتوانستم سر قولم بمونم

انشاالله این هفته برنامه هامو تو مارکت شما ارایه خواهم کرد

امیدوارم که همکاری شما و سایت p30droid محکم بشه چون این تنها فروم فعال برنامه نویسی ایرانـــــــه

لینک ارسال

آقای غنمی سلام

این چند روز یکمی مشکلات داشتم و نتوانستم سر قولم بمونم

انشاالله این هفته برنامه هامو تو مارکت شما ارایه خواهم کرد

امیدوارم که همکاری شما و سایت p30droid محکم بشه چون این تنها فروم فعال برنامه نویسی ایرانـــــــه

سلام محسن جان

حتما،من منتظر اپ های شما هستم،محکم شدن همکاری ما هم بستگی به مشارکت هر چه بیشتر شما برنامه نویسان عزیز در این فروم خواهد داشت...

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

یه نظر برای مسئولان پارس هاب داشتم.

چرا به محصولات رایگان خیلی بها داده نمیشه و در صفحه اصلی سایت نشون داده نمیشه. ارزش کار برنامه های رایگان خیلی بیشتره چون کلی وقت گذاشتیم و بطور رایگان تو مارکت قرارش میدیم

لینک ارسال

به نظر من پرتال ناشران بسیار گنگ هست

کسی که برای اولین بار بخواد اپ رو بفرسته واقعا سردرگم میشه

اگه یه آموزش برای کسانی که بار اولشون هست میخوان برنامه ای رو بفرستن ، تو سایت بزارین خیلی بهتر میشه

ممنون

لینک ارسال
  • 3 هفته بعد...

[align=center]با سلام خدمت دوستان [/align]

[align=center]سال نو رو به همه شما توسعه دهندگان عزیز تبریک عرض می کنم.[/align]

[align=center]سالی پر از اپلیکیشن رو برای شما آرزومندم.[/align]

[align=center]با تقدیم احترام[/align]

[align=center]حامد غنمی [/align]

[align=center]سرپرست بازایابی و توسعه محصول[/align]

یه نظر برای مسئولان پارس هاب داشتم.

چرا به محصولات رایگان خیلی بها داده نمیشه و در صفحه اصلی سایت نشون داده نمیشه. ارزش کار برنامه های رایگان خیلی بیشتره چون کلی وقت گذاشتیم و بطور رایگان تو مارکت قرارش میدیم

اندروید عزیز 

با سلام و تبریک سال نو

خدمت شما  عرض کنم که اتفاقا ما شاید بدون اغراق تنها مارکتی باشیم  که تفاوتی مابین نرم افزار های پولی و رایگان نمیزاریم و اینو شما می تونید با مطالعه قسمت پیشنهاد پارس هاب ببینید که در آن هم برنامه های پولی قرار داده شده هم نرم افزار های رایگان بدون در نظر گرفتن منفعت مالی و باز هم اگر در اپ و یا سایت ما ببینید بعد از برنامه های مناسبتی اولین قسمت جدیدترین هاست که طبیعتا شامل کلیه برنامه های رایگان و فروشی میشه.

به نظر من پرتال ناشران بسیار گنگ هست

کسی که برای اولین بار بخواد اپ رو بفرسته واقعا سردرگم میشه

اگه یه آموزش برای کسانی که بار اولشون هست میخوان برنامه ای رو بفرستن ، تو سایت بزارین خیلی بهتر میشه

ممنون

نخبه عزیز با سلام و تبریک سال نو

خدمت شما عرض کنم که نظر شما برای ما قابل احترام است و حتما من این نظر رو هم به بخش فنی منتقل خواهم کرد و در بررسی قرار خواهد گرفت.

البته لازمه اضافه کنم که ما سعی کردیم جهت رفاه توسعه دهندگان بهترین و کاملترین و ساده ترین پنل رو برای شما دوستان عزیز طراحی و اجرا کنیم که البته این روند با کمک همین نظرات شما عزیزان ادامه خواهد داشت...

الته این رو هم بگم ما در طول هر ماه شاید بیش از ده نفر از توسعه دهندگان از طریق ایمیل ، تلفن و یا تیکت از ما بخاطر این پنل کامل تشکر می کنند و البته با نظرات خودشون مث شما مارو در هرچه بهتر کردن و پیشرفت کمک می کنند.

شما هم مث همه دوستان توسعه دهنده میتوانید از اینجا و یا از طریق ایمیل ([email protected]) و یا از طریق شماره تماس 44255631 مستقیما با من در تماس باشید.

با تقدیم احترام

حامد غنمی

سرپرست بازاریابی و توسعه محصول

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...

[align=center]نسخه جدید اندروید مارکت پارس هاب منتشر شد[/align]

[align=right]پارس هاب جامع ترین اندروید مارکت ایرانی است که 8 نوع محتوا (برنامه، بازی، کتاب، آوا و نوا، مجله، روزنامه، فیلم و دانشنامه) را در بستر ابزارهای هوشمند عرضه می نماید . این مارکت به تازگی جدید ترین نسخه خود را منتشر نموده است. در ادامه با برخی از تغییرات این نسخه آشنا می شویم:[/align]

[align=right]ü امکان ارتباط میان کاربران ایرانی (دیوال)[/align]

[align=right]ü امکان ویرایش پروفایل کاربری[/align]

[align=right]ü افزایش سرعت بارگذاری لیست ها و صفحات[/align]

[align=right]ü تغییرات جزیی در واسط کاربری[/align]

[align=right]ü رفع مشکلات جزئی[/align]

[align=right] [/align]

[align=right]دیوال[/align]

[align=right]پس از بروزرسانی پارس هاب و بعد از ورود به برنامه، گزینه جدیدی به نام دیوال در بالای صفحه اصلی نظر شما را به خود جلب می نماید.[/align]

[align=right]دیوال در جدیدترین نسخه ارایه شده پارس هاب به آن افزوده شده است و جذابیت های زیادی برای کاربران به وجود آورده است. مهم ترین امکانات بخش "دیوال" عبارتند از:[/align]

[align=right]-      اصلاح و یا تکمیل اطلاعات[/align]

[align=right]-      افزودن عکس به پروفایل کاربری (آواتار)[/align]

[align=right]-      دعوت از دوستان شما و دنبال کردن آنها در پارس هاب[/align]

[align=right]-      مشاهده نظرات دوستانتان در مورد برنامه های موجود در پارس هاب[/align]

[align=right]-      پسندیدن یا نپسندیدن نظرات[/align]

[align=right]-      مشاهده نظرات و توضیحاتی که تاکنون در مورد برنامه های موجود در پارس هاب ارایه کرده اید[/align]

[align=right]-      مشاهده لیست برنامه هایی که تاکنون شما و یا دوستانتان از پارس هاب خریداری نموده اید[/align]

[align=right]-        تعیین سطوح دسترسی دوستانتان به اطلاعات پروفایل شما[/align]

[align=right]-      لیست برنامه های پیشنهاد شده از طریق پیامک توسط دوستانتان به شما[/align]

[align=right]-      مشاهده مدال هایی که در پارس هاب دریافت کرده اید و تعداد امتیاز باقی مانده جهت دریافت مدال بعدی[/align]

[align=center]attachment.php?attachmentid=1001278&d=1429520020

[/align]

لینک ارسال
  • 1 ماه بعد...

سوالات متداول

1. پارس هاب چیست؟
    پارس هاب کامل ترین اندروید مارکت ایرانی است که علاوه بر برنامه و بازی های اندرویدی، موسیقی، مجله، روزنامه، دانشنامه و کتاب نیز برای دانلود ارایه می کند. برای استفاده از این خدمات لازم است تا نرم افزار پارس هاب را روی گوشی خود نصب کنید.
  2. پارس هاب بر روی چه دستگاه هایی قابل اجراست ؟
    پارس هاب برای دستگاه های اندرویدی با نسخه ی اندروید 2.3 و بالاتر طراحی و تولید شده است.
  3. آیا استفاده از پارس هاب هزینه دارد؟
    خیر. استفاده از پارس هاب به تنهایی هیچ هزینه‌ای ندارد. شما می‌توانید از محصولات رایگان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای استفاده نمایید. اگر می‌خواهید از محصولات فروشی استفاده کنید، باید هزینه آن را بپردازید. همچنین، اپراتور تلفن همراه و یا سرویس‌دهنده اینترنت شما ممکن است بابت استفاده از اینترنت و مصرف ترافیک از شما هزینه‌هایی دریافت کنند.
  4. برای خرید محصولات غیر رایگان از چه روش هایی می توانم استفاده کنم؟
    در حال حاضر از سه روش پرداخت اینترنتی از درگاه بانک، پرداخت امن USSD و پرداخت از طریق اعتبار پارس هاب خود می توانید خرید انجام دهید. در تلاش هستیم تا روش های دیگری را نیز در آینده به سامانه اضافه نماییم.
  5. برای به روز رسانی محصولاتی که خریده ام باید هزینه‌ای جداگانه پرداخت کنم؟
    خیر، به روزسانی محصولانی که قبلا هزینه آن را پرداخت کرده اید به رایگان انجام می شود.
  6. درصورت خريد نرم افزار ها چنانچه اطلاعات گوشي پاك شود چگونه مي توان مجدد آن را فعال كرد؟ آيا بايد مجددا هزينه خريد پرداخت شود؟
    تمامی خرید های انجام شده توسط پارس هاب در حساب کاربری شما ثبت می شود و در صورتی که به هر دلیلی نرم افزار از موبایل شما پاک شود می توانید بدون کسر هزینه ای نرم افزار را دوباره با همان نام کاربری دریافت کنید.
  7. نرم افزار را در گذشته از پارس هاب خریداری کرده ام، ولی اکنون پیغام فعالسازی دریافت می کنم . مشکل از کجاست ؟
    در صورتی که نرم افزار را از مارکت های دیگر بروز رسانی کرده اید، این پیغام به شما نمایش داده می شود . ابتدا نسخه قبلی نرم افزار را لغو نصب (uninstall) کنید. سپس برنامه را مجددا از سامانه پارس هاب با همان نام کاربری که خرید کرده اید دریافت کنید.
  8. اگر محصولی که خریده ام ایراد داشت می توانم پولم را پس بگیرم؟
    پارس هاب برای ارتباط سریعتر و راحتتر با ناشران محصولات، در صفحه هر محصول بخشی را با عنوان «ارتباط با ناشر» در نظر گرفته است که شما می توانید مشکل به وجود آمده را از آن طریق با ناشر در میان گذاشته و ناشر موظف است مشکل پیش آمده را برطرف نماید. در صورتی که مشکل از طرف ناشر برطرف نشد، می توانید از طریق ایمیل [email protected] مشکل به وجود آمده را با پارس هاب درمیان بگذارید. کارشناسان پارس هاب موضوع را بررسی و درصورت برطرف نشدن مشکل، وجه دریافتی را به حساب پارس هاب شما باز می‌گردانند.
  9. آیا می‌‏توانم به اطلاعات خریدهای قبلی خود دسترسی داشته باشم؟
    بله از طریق منوی «خرید شده ها» می توانید تمامی محصولاتی را که در سامانه پارس هاب خریداری کرده اید، مشاهده نمایید.
  10. اعتبار پارس هاب چیست؟
    با استفاده از افزایش اعتبار پارس هاب می توانید در هر ساعت از شبانه روز بدون نیاز به ورود اطلاعات حساب بانکی تا سقف میزان اعتبار شارژ شده، از محصولات سامانه پارس هاب خرید کنید.
  11. داریک چیست و چه استفاده هایی دارد؟
    داريك «امتیاز اختصاصی» رايج در سامانه پارس هاب است كه از راه هاي گوناگوني مانند ثبت ديدگاه، خريد محصول، کلیک بر روی تبلیغات، تکمیل اطلاعات حساب کاربری و... كسب می شود. از داريك براي دريافت برخی از نرم افزارهاي محبوب و ويژه يا محصولات خاص كه تنها بر روي سامانه پارس هاب قابل دريافت هستند، استفاده مي شود. از جمله این محصولات می توان به بازی های همراه با دیتا اشاره کرد.
  12. مدال های پارس هاب چیست؟
    در سامانه پارس هاب متناسب با تعداد داریک های هر کاربر، مدالی در کنار اسم کاربران نمایش داده می شود و با افزایش داریک های حسابتان می توانید مدال های بهتری را کسب کنید.
  13. به چه دلیل نظرات من در قسمت دیدگاه ها نمایش داده نمی شود؟
    به منظور حفظ کیفیت قسمت دیدگاه ها، نظرات نیازمند بازبینی قبل از انتشار خواهند بود. در نتیجه تایید و انتشار آنها به طور معمول تا چند ساعت به طول می انجامد.
  14. چگونه می توانیم برنامه یا بازی ها را از پارس هاب درخواست کنیم؟
    براي درخواست برنامه و بازي ها مي توانيد بارکد آدرس اینترنتی نرم افزار یا بازی مورد نظر خود را در گوگل پلی اسکن کرده و در صفحه نمایش داده شده، پارس هاب را انتخاب کنید. درخواست شما ثبت شده و به صورت خودکار (پس از تایید محتوا، بررسی فنی و...) در سامانه قرار خواهد گرفت. نتیجه نیز به صورت ایمیل برای شما ارسال خواهد شد.
  15. چگونه می توانیم برنامه ای را به دیگران پیشنهاد کنیم؟
    پس از انتخاب هر محصول در پارس هاب، مي توانيد با استفاده از آیکون اشتراک كه در گوشه ي بالا سمت چپ صفحه قرار گرفته است، آن را به ديگران پيشنهاد كنيد.
  16. بازی های همراه با دیتا را چگونه می توان دریافت کرد؟
    پس از آن که از به روز بودن نرم افزار پارس هاب بر روی دستگاه خود مطمین شدید، مراحل زیر را دنبال کنید:
    • ابتدا فايل بازي را دريافت و نصب نماييد. (توجه داشته باشيد كه بازي قبل از دريافت و نصب ديتا اجرا نخواهدشد.)
    • پس از اطمینان از دریافت و نصب فايل مربوطه بر روي گوشي، ديتاي obb بازي را از پارس هاب دريافت نماييد. (نگران مراحل نصب ديتاي بازي نباشيد! پارس هاب اين كار را براي شما انجام مي دهد)

[*]چرا گزینه ی دریافت دیتا وجود ندارد؟

این مشکل به دلیل به روز نبودن سامانه پارس هاب شما است و برای رفع آن کافی است نرم افزار پارس هاب را به آخرین نسخه ارتقا دهید.

[*]چرا جستجو در سامانه پارس هاب کار نمی کند؟

این مشکل به دلیل به روز نبودن سامانه پارس هاب شما است و برای رفع آن کافی است نرم افزار پارس هاب را به آخرین نسخه ارتقا دهید.

[*]چگونه می توانم در پارس هاب برنامه، بازی، موسیقی، کتاب و... قرار دهم؟

برای این کار کافی است به عنوان ناشر در پارس هاب ثبت نام کنید. برای ثبت نام از آدرس http://seller.parshub.com استفاده نمایید. پس از ثبت نام، وارد پنل ناشران شده و از طریق منوهای مربوطه، محصولات خود را در پارس هاب ثبت و عرضه نمایید.

لینک ارسال

تجربه خوبی از کار با پارس هاب ندارم، با غرور و با لحن دستوری با توسعه دهنده ها برخورد میکنه، این رو توی ایمیل هایی که ارسال می کنه کاملا میشه احساس کرد. همچنین ایرادهای عجیبی به برنامه ها میگیره، به طور مثال برنامه ای رو برای این مارکت ارسال کردم که در تمام مارکت ها توی لیست پرفروش ها قرار داشت اما پارس هاب این برنامه رو تایید نکرد، گفتن باید اسم و فامیلت رو توی تماس با ما بنویسی! چنین درخواست هایی در هیچ مارکتی دیده نمیشه.

لینک ارسال

متاسفانه تیم پارس هاب خیلی بد داره کار میکنه .یک برنامه واسه تایید میذاری 10 روز زمان تست طول میکشه .و اینکه به مورد های الکی گیر داده میشه

لینک ارسال

تجربه خوبی از کار با پارس هاب ندارم، با غرور و با لحن دستوری با توسعه دهنده ها برخورد میکنه، این رو توی ایمیل هایی که ارسال می کنه کاملا میشه احساس کرد. همچنین ایرادهای عجیبی به برنامه ها میگیره، به طور مثال برنامه ای رو برای این مارکت ارسال کردم که در تمام مارکت ها توی لیست پرفروش ها قرار داشت اما پارس هاب این برنامه رو تایید نکرد، گفتن باید اسم و فامیلت رو توی تماس با ما بنویسی! چنین درخواست هایی در هیچ مارکتی دیده نمیشه.

آرش جان سلام

ممنون از انتقاد و اظهار نظرت، خدمت شما عرض کنم منظورتون رو از غرور و لحن دستوری متوجه نشدم! اصل سیاست پارس هاب ارج نهادن به زحمات توسعه دهندگانه و اصلا همچین لحنی نداریم که هیچ برعکس ما پذیرای تمامی توسعه دهندگان هستیم و از آن ها حمایت می کنیم اگر هم جایی همچین مشکلی بوجود آمده از شما عذرخواهی می کنم، حتما سوء تفاهمی پیش آمده.

در خصوص ایرادهای عجیب هم باید بگم که ایراد های ما بر اساس استاندارهای تعیین شدست که بعضی هاشون رو ارشاد تعیین میکنه و بعضی هاشونم استاندارهای جهانیه، درخصوص مورد مطرح شده هم باید خدمتتون عرض کنم که اولا ما با این ادبیات و لحن و انشا هیچوقت صحبت نمی کنیم و ما می گیم که بر اساس استادرهای جهانی هر برنامه باید قسمت درباره ما داشته باشه  و اطلاعاتی که در قسمت درباره ما قرار میده باید با اطلاعاتی که ناشر هنگام ثبت نام معرفی میکنه هماهنگی داشته باشه، حالا علت چیست؟!

دوتا علت عمده داره اولی اینکه بر اساس قوانین و استادرهای جهانی کاربر می بایست حداقل یک راه ارتباطی با توسعه دهنده برنامه برای ارایه پیشنهاد، مشکل و پشتیبانی داشته باشه و دلیل دوم اهراز هویت توسعه دهنده می باشد به این معنی که نامی توسعه دهنده ثبت نام میکنه باید با نام و مشخصاتی که در قسمت درباره ما هست یکسان باشه تا ما متوجه بشیم که  کسی که برنامه را بارگذاری کرده همان مالک حقیقی برنامه است و قانون کپی رعایت شده اشت.

شما دوست دارید شخصی دیگر برنامه شمارو در مارکتی دیگر دانلود کنه و بیاد مثلا در مارکت ما با نام خودش ثبت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟ اتفاقی که بارها اتفاق افتاده است و ما از همین طریق توانستیم شناسایی کنیم و اجازه انتشار ندیم:)

هنوزم به نظر شما ایرادی عجیب میگیریم ما؟؟!!!! 

با تقدیم احترام

حامد غنمی

مدیر محصول

متاسفانه تیم پارس هاب خیلی بد داره کار میکنه .یک برنامه واسه تایید میذاری 10 روز زمان تست طول میکشه .و اینکه به مورد های الکی گیر داده میشه

همکار گرامی

سلام

ممنون بابات انتقاد و نظرتون، در مورد گیر های الکی بالا در پاسخ به آرش جان علت رو  عرض کردم ، اگر مسئله دیگری هم هست بفرمایید تا بررسی کنیم.

درخصوص تایید برنامه هم تقریبا حق باشماست و من شخصا از این مشکل بوجود آمده از شما عذرخواهی میکنم و علت یکی حجم ریاد برنامه های ارسالی شما دوستان عزیز است که خوب بررسی آن طبیعتا زمانبر است (البته نه 10 روز، شما یک مقدار اغراق نمودید:))

از طرفی هم پارس هاب به علت تنوع کانتنت (فیلم، کتاب، موسیقی، کجله و ...) با حجم زیادی از محصولات ورودی درگیر است که ما درحال تقویت تیم بررسی هستم تا بتوانیم سرعت رو افزایش دهیم.

با تقدیم احترام

حامد غنمی

مدیر محصول

لینک ارسال
ایراد های ما بر اساس استاندارهای تعیین شدست که بعضی هاشون رو ارشاد تعیین میکنه

با سلام و عرض احترام

جناب آقای غنمی مطمئنا مارکت های دیگه هم تحت نظارت ارشاد و سایر نهادهای نظارتی فعالیت میکنند

ما با این ادبیات و لحن و انشا هیچوقت صحبت نمیکنیم

منظور من ادبیات و لحن جمله نبود، صرفا ایرادی که گرفته شده بود رو مطرح کردم

حالا من به زبون خودمونی نوشتم:)

دوتا علت عمده داره اولی اینکه بر اساس قوانین و استادرهای جهانی کاربر می بایست حداقل یک راه ارتباطی با توسعه دهنده برنامه برای ارایه پیشنهاد، مشکل و پشتیبانی داشته باشه و دلیل دوم اهراز هویت توسعه دهنده می باشد به این معنی که نامی توسعه دهنده ثبت نام میکنه باید با نام و مشخصاتی که در قسمت درباره ما هست یکسان باشه تا ما متوجه بشیم که  کسی که برنامه را بارگذاری کرده همان مالک حقیقی برنامه است و قانون کپی رعایت شده اشت

در مورد راه ارتباطی کاملا درست میفرمایید و معمولا اکثر توسعه دهندگان این قانون رو رعایت میکنند

اما در گوگل پلی یا مارکت هایی که بر اساس قوانین جهانی فعالیت می کنند کمتر برنامه ای دیده میشه که اسم و فامیل توسعه دهنده در اون نوشته شده باشه!

در مورد حق مالکیت و کپی کردن برنامه هم شما بهتر از من میدونید که اگر کسی بخواد میتونه خیلی راحت مشخصات برنامه رو عوض کنه و بعد اون رو ارسال کنه.

لینک ارسال

araash@

سلام مجدد دوست و همکار عزیز

در جواب مسایل مطرح شده خدمت شما عرض کنم که 

بله خوب قوانین ارشاد رو بقیه مارکت ها هم رعایت می کنن و من هم صحبت شما رئ تایید میکنم  من صرفا در آن جمله کلی گویی کردم که بدانید قوانین به قول شما الکی نیستن و ما هم پیرو چهارچوب خاصی هستیم:)

دزخصوص درباره ما هم ببینید یه اشتباه در برداشت شده است:) ما هیچوقت نمیگیم که صرفا نام و نام واقعی توسعه دهنده باید توی قسمت درباره ما باشه!!! ما میگیم نامی که در پرتال ثبت می کنند به عنوان ناشر باید با نامی که در قسمت درباره ما هست یکسان باشه، حالا نام حقیق یا حقوقی!!! حتی ما برای اینکه خیلی به قول شما روی نام گیر ندیم مواردی مثل شماره موبایل، ایمیل، پکیج نیم (بعضی از نامشون در پکیج نیم استفاده میکنن) و یا کلا هر موردی که بتوان با آن هویت مالک حقیقی اثر برای ما اهراز گردد و ما با این روش سعی در کاهش دزدی اثر میکنیم و طبیعتا این امکان وجود دارد که بعضی اوقات در وحله اول ما هم متوجه نشیم البته بیشتر در خصوص برنامه های رایگان چون در حساب تجاری کپی کارت ملی الزامیست، لذا تمامی این ها در اصل برای کمک و حمایت از خود شما توسعه دهندگان عزیزه:) در خصوص تغییر نام  و مشخصات در برنتامه هم خودتون بهتر میدونید که امضا تغییر میکنه و این بیشتر در بروزرسانی ها ایجاد میشه و ما به امضای اثر دقت میکنیم که اگر تغییر کرده باشه باز نیاز به اهراز هویت داره!

باز هم اگر مسئله  و سوال و ابهامی بود من درخدمتم

شما علاوه بر اینجا می توانید از طریق شماره تلفن 44255631  و یا ایمیل [email protected] مستقیما با خود من در ارتباط باشد.

با تقدیم احترام

حامد غنمی

مدیر محصول پارس هاب

لینک ارسال
  • 2 هفته بعد...
دزخصوص درباره ما هم ببینید یه اشتباه در برداشت شده است:) ما هیچوقت نمیگیم که صرفا نام و نام واقعی توسعه دهنده باید توی قسمت درباره ما باشه!!! ما میگیم نامی که در پرتال ثبت می کنند به عنوان ناشر باید با نامی که در قسمت درباره ما هست یکسان باشه، حالا نام حقیق یا حقوقی!!!

سلام مجدد

این ایمیلی بود که من از طرف پارس هاب دریافت کردم:

با سلام و احترام همکار عزیز، لطفا در برنامه قسمتی را بانام "درباره ما"اختصاص داده که شامل اسم و فامیلی تولید کننده و اسم گروه و در صورت تمایل آدرس ایمیل خود را قرار دهید . در صورت نیاز توسط تلفن و ایمیل که در زیر است با آقای چالیش تماس حاصل فرمایید. با سپاس: تیم پشتیبانی پارس هاب

فکر نمیکنم اشتباه برداشت کرده باشم، مشخصا به اسم و فامیل اشاره کرده! می تونست به جای اسم و فامیل بنویسه نام ثبت شده در پرتال

اگر اشتباهی هم بوده از طرف ارسال کننده ایمیل بوده

لینک ارسال

دزخصوص درباره ما هم ببینید یه اشتباه در برداشت شده است:) ما هیچوقت نمیگیم که صرفا نام و نام واقعی توسعه دهنده باید توی قسمت درباره ما باشه!!! ما میگیم نامی که در پرتال ثبت می کنند به عنوان ناشر باید با نامی که در قسمت درباره ما هست یکسان باشه، حالا نام حقیق یا حقوقی!!!

سلام مجدد

این ایمیلی بود که من از طرف پارس هاب دریافت کردم:

با سلام و احترام همکار عزیز، لطفا در برنامه قسمتی را بانام "درباره ما"اختصاص داده که شامل اسم و فامیلی تولید کننده و اسم گروه و در صورت تمایل آدرس ایمیل خود را قرار دهید . در صورت نیاز توسط تلفن و ایمیل که در زیر است با آقای چالیش تماس حاصل فرمایید. با سپاس: تیم پشتیبانی پارس هاب

فکر نمیکنم اشتباه برداشت کرده باشم، مشخصا به اسم و فامیل اشاره کرده! می تونست به جای اسم و فامیل بنویسه نام ثبت شده در پرتال

اگر اشتباهی هم بوده از طرف ارسال کننده ایمیل بوده

جناب Araash

با سلام

در خصوص این متن شما کاملا درست می فرمایید و غلط املایی است که ما بین کلمه «تولید کننده» و کلمه «اسم گروه» بجای حرف «و» از حرف «یا» استفاده می کنیم در اینجا اشتباها تایپ شده است و البته در حال حاضر به علت بوجود آمدن مشکلاتی از این قبیل ما عباراتمون رو مجددا نگارش کردیم و در اختیار همکارانمون در بخش های بررسی محتویی و فنی قرار داده ایم تا ازین پس از اون عبارات استاندارد استفاده کنند تا شاهد مشکلاتی از این قبیل نباشیم.

سپاس از اظهار نظر و انتقاد خوبتون

حامد غنمی 

لینک ارسال
  • 3 ماه بعد...

[align=center]همکاران و کاربران گرامی[/align]

[align=center]شمامی توانید برای اطلاع از اخبار، رویدادها، پیشنهادات ویژه و ویژگی های پارس هاب، به کانال رسمی ما در تلگرام بپیوندید. [/align]

[align=center]Telegram.me/ParsHubStore[/align]

[align=center]Follow-Us-On-Telegram2.jpg[/align]

[align=center]برای دریافت پارس هاب می توانید از Qrcode زیر استفاده نمایید.

[/align]

[align=center]ParsHub-Apk.jpg[/align]

لینک ارسال
  • 2 ماه بعد...

[align=right]ویژگی های آخرین نسخه پارس هاب

[/align]

در دو بروزرسانی اخیر پارس هاب، امکانات زیر اضافه شده است:

گونه 2.21.1

• راه اندازی بخش فهرست توسعه دهندگان و ناشران
  • پشتیبانی از پردازنده های 64 بیتی

گونه 2.20.2

• امکانات درج تخفیف برای محصولات (ویژه توسعه دهندگان و ناشران)
  • امکان پخش فیلم به صورت آنلاین
  • تنظیم کیفیت پخش فیلم با سرعت اینترنت (Dynamic Adaptive Streaming)
  • امکان اشتراک لینک محصولات در شبکه های اجتماعی
  • تغییرات جزئی در واسط کاربری
  • رفع مشکلات جزئی

[align=center]

ParsHubLogo-3.jpg

برای استفاده از امکانات بالا، پارس هاب خود را بروزرسانی کنید.[/align]

لینک ارسال

مارکت خوب و با امکاناتی هست ولی جامعه کاربرانش کمه متاسفانه ...

باید تبلیغات گسترده ای کنید تا برنامه نویسان هم ترغیب شن برای همکاری

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...